… czyli takie, które ostatnie przychodzą Ci na myśl. Oczywiste są te w uszach, banalne w pępku. Twarz ozdobiona kilkoma kolczykami nie szokuje. A co powiesz o piercingu stref intymnych?

Piercing intymny

Coś, o czym się nie mówi, albo mówi bardzo niewiele. Temat dość kontrowersyjny, zahaczający o perwersyjne upodobania. Bo jak to tak? Kolczyk w cipce? Tak naprawdę w cipce i nie tylko 😉

Ten typ body piercingu obejmuje kilka miejsc kobiecego ciała do przyozdobienia biżuterią:

  • łechtaczkę,
  • wargi sromowe większe,
  • wargi sromowe mniejsze.

Wolę, jak sztangi są nieco pod kątem do siebie -... - m.....i ...

To boli!

Niektórych zapewne na samą myśl 😉 Odczuwanie bólu podczas zabiegu przekłuwania poszczególnych części ciała (nie tylko tych szczególnie wrażliwych okolic) wiąże się z indywidualnym progiem bólu, umiejętnością jego znoszenia, tak samo, jak ma to miejsce podczas tatuowania ciała. Jednak i na to znaleziono sposób – przed rozpoczęciem zabiegu można poprosić o zastosowanie znieczulenia.

Właściwie… po co?

Po co kolczyk w miejscu intymnym? Głównie dla zwiększenia doznań, dla zaspokojenia pragnień partnera. Kolczyk w łechtaczce, kolczyk w cipce, czy piercing sutka lub okolic mocno unerwionych, mogą spotęgować doznania erotyczne. Mogą, ale nie muszą – w połowie przypadków taka ozdoba potrafi spowodować dyskomfort, więc decyzja o takim kroku powinna być dokładnie przemyślana i świadoma.

Na co zwrócić uwagę, decydując się na przekłucie w miejscu intymnym?

  • nie próbuj wykonywać takich zabiegów w warunkach domowych – na własną rękę lub u koleżanki. Zdecydowanie lepiej poszukaj zaufanego salonu, gdzie spotkasz się z profesjonalnym podejściem do przestrzegania są zasady bezpieczeństwa, a sprzęt jest sterylny.
  • przez pierwsze tygodnie po zabiegu należy nosić specjalną biżuterię, która pozwoli zagoić się ranie. Wybierając biżuterię, zwróć uwagę na to, aby była ona wykonana z metali szlachetnych, które nie podrażniają i nie wywołują alergii – złotą, srebrną, tytanową, platynową lub wykonaną z niobu.
  • miejsce po przekłuciu w miejscu intymnym goi się przez około miesiąc. W tym czasie, zgodnie z otrzymanymi zaleceniami powinnaś zadbać zarówno o higienę rany, jak i dostosowanie stroju, aby nie podrażniać niepotrzebnie ubiorem miejsca przekłucia.

Ceny: piercing, microdermal, przekłuwanie uszu Poznań, kolczyk w ...

Jeśli chcesz to zrobić, zrób to dla siebie

Decyzja o tak specyficznym piercingu powinna być w 100% Twoim wyborem. Kolczyk w miejscu intymnym, to nie tylko odrobina perwersyjnej estetyki i łóżkowego urozmaicenia. Jednocześnie jest to dość poważna ingerencja w bardzo wrażliwe strefy, wiążąca się z potencjalnie nieprzyjemnymi następstwami, czego powinnaś być świadoma przed dokonaniem zabiegu.

Author

Write A Comment