Seks po prysznicem jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którym znudziły się monotonne łóżkowe igraszki. Zatem, jeżeli zauważyłaś, że w Twoim związku pojawia się rutyna i zobojętnienie, może warto spróbować czegoś nowego, czegoś co ponownie zbliży Was do siebie i odkryje nowe zasoby pożądania i ekscytacji?

Skoro kochaliście się już dosłownie wszędzie, tylko nie pod prysznicem, zatem do dzieła!

Oczywiście nie można porównywać tutaj rzymskich łaźni, w których swojego czasu dochodziło do codziennych orgii z naszymi domowymi warunkami. Warto jednak zadbać o to, aby łazienka była wysprzątana, bez śladu pleśni lub brudnych ubrań na pralce.

Znalezione obrazy dla zapytania shower sex gif

Jak można kochać się pod prysznicem?

Otóż jest kilka sprawdzonych pozycji, natomiast ja osobiście zachęcam do eksperymentowania. Dzięki temu same przekonacie się w raz ze swoimi partnerami co tak naprawdę Wam najbardziej odpowiada.

A oto pozycje, które mi osobiście bardzo przypadły do gustu:

Przy ścianie: kobieta opiera się o ścianę prysznica swoimi plecami i unosi nogi w kolanach, natomiast jej partner stara się wykonać to samo. Następnie zakłada jej ugięte nogi na swoje biodra w tym celu, aby mieć łatwiejszy dostęp do swojej partnerki. Ta pozycja nie należy do łatwych, jednak sama po sobie wiem, że trening czyni mistrza i nie warto się za pierwszym razem od razu zniechęcać.

Podobny obraz

Wodny piesek: partnerka soi skierowana przodem do ściany i opiera się rękoma. Jej mężczyzna przyciąga jej biodra do siebie, aby w ten sposób wygięła się w łuk. Ego dłonie mogą albo podpierać ścianę, albo trzymać ją biodra, aby w ten sposób nie tracić kontaktu z pośladkami partnerki.

Znalezione obrazy dla zapytania shower sex gif

Na jeźdźca: pod prysznicem jest wystarczająco dużo miejsca i wolnej przestrzeni, aby swobodnie poruszać się raz w dół, raz w górę. Oprócz tego macie również stały dostęp do strumienia spływającej na Was bieżącej wody. Zatem partner może namydlić swoją partnerkę (nie omijając oczywiście wrażliwych piersi), następnie partnera siada i rozchyla nogi, a partnerka wchodzi a niego.

Podobny obraz

Nie zapominajmy również o stworzeniu odpowiedniego nastroju

Oprócz generalnego sprzątania przyda się również kilka dodatków, które umilą wspólnie spędzone chwile. Mogą to być na przykład zapachowe świeczki, pachnące kadzidełka lub specjalistyczne żele do ciała.

Author

Write A Comment