Pierścień na penisa to gadżet, który posiada wiele zalet, a jego użycie sprawia, że nasze erekcje są dłuższe i pełniejsze. Dobrze dobrany pierścień uciskowy pozwoli nam czerpać więcej przyjemności i radości ze stosunku, a także masturbacji. Dlaczego warto używać pierścieni, kto może i kto powinien je stosować? Odpowiadamy!

Jak używać pierścienia erekcyjnego?

Dzisiejsze pierścienie różnią się od tych pierwszych, które znane były ludzkości już wieki temu. Podstawowym wyróżnikiem współczesnych gadżetów jest materiał, z jakiego są one wykonane. W większości przypadków możemy kupić ring na penisa wykonany z silikonu medycznego o wybranej elastyczności.

Silikon jest bezpieczny dla naszego ciała, nie podrażnia skóry, jest hipoalergiczny, a dodatkowo może być bardzo rozciągliwy, co zapewnia wygodne użytkowanie i możliwość łatwego ściągnięcia pierścienia, gdy zajdzie taka potrzeba. Jak założyć pierścień erekcyjny?

W przypadku pierścieni silikonowych nakładamy je na członka we wzwodzie. Dobrze jest użyć lubrykantu i nasunąć ring do samej nasady penisa. Spowolni to przepływ krwi do penisa, wydłuży erekcję i sprawi, że członek stanie się twardszy i pełniejszy. Pierścień miłości to gadżet idealny do samodzielnych zabaw, jak i do użytku podczas stosunku z partnerem lub partnerką.


Pierścień erekcyjny typu lasso

JBoa to lasso erekcyjne, czyli pierścień dla początkujących, który posiada regulację poziomu zacisku. Model ten, a także inne polecane przez użytkowników pierścienie erekcyjne można znaleźć na przykład w internetowym sex-shopie.

Najlepsze pierścienie erekcyjne, czyli jakie?

Mnogość pierścieni, które dostępne są na rynku, może sprawić, że ciężko będzie nam wybrać model pasujący idealnie do nas. Dlatego warto zastanowić się, jakie są nasze oczekiwania względem tego gadżetu. Klasyczne cock ringi założymy na penisa, ale możemy też kupić ring, który nasuwa się na członek oraz jądra.

Jeśli szukamy dodatkowej stymulacji, to możemy wybrać pierścień z korkiem analnym lub wyposażony w specjalną wibrującą końcówkę, która będzie delikatnie pieścić łechtaczkę partnerki. Modeli jest naprawdę wiele.

His Ringness The Duke ‒ metalowy pierścień na penisa to gadżet dla bardziej doświadczonych użytkowników. Model dostępny w Kinky Winky, dyskretnym sklepie z erotycznymi gadżetami.

Kto może i kto powinien stosować pierścienie erekcyjne

Kontynuując temat pierścieni erekcyjnych, warto wspomnieć o bezpieczeństwie. Seks ma być przyjemny, ale podczas igraszek nie możemy narażać naszego zdrowia. Nie zaleca się więc używania pierścienia jednorazowo dłużej niż przez 20 minut, chociaż osoby w pełni zdrowe mogą ten czas przekroczyć.

Od używania cockringów powinny też powstrzymać się osoby z wadami serca, nadciśnieniem, problemami z krążeniem oraz cukrzycą. Warto wspomnieć, że ringi bywają zalecane przez lekarzy osobom, które mają problemy z dłuższym utrzymaniem erekcji.

Założenie pierścienia i odpowiednie jego dopasowanie może przedłużyć nie tylko wzwód, ale także sam stosunek. Nie zapominajmy jednak, że problem z erekcją wymagać może leczenia farmakologicznego, dlatego nie bójmy się odwiedzić lekarza, by znaleźć powód naszego problemu. Może się bowiem okazać, że sam ring będzie niewystarczający.

Pierścień, jak każdy inny gadżet erotyczny, musi dawać nam frajdę. Ma być dopasowany do naszego ciała, ma sprawić, że nasze doznania będą niezapomniane, jednak dobrze jest pamiętać, że to także drobiazg, który może pomóc osobom mającym problemy z erekcją, więc to coś więcej niż zwykła erotyczna zabawka.

 

Artykuł partnerski

Author

Write A Comment