Numerek w samochodzie jest dość popularną fantazją i to, wbrew pozorom, nie tylko wśród napalonych nastolatków. Jeśli do tej pory tylko o tym myślałaś, a chciałabyś w końcu urzeczywistnić swoje pragnienie, zapraszamy do lektury!

Wybierzcie ustronne miejsce

Amory we własnym pojeździe nie są niczym zakazanym, jednak, aby je urzeczywistnić najlepiej wybrać jakiś spokojny i niezbyt uczęszczany zakątek. W tym wypadku wszystko jest legalne, póki nie prowadzi do publicznego gorszenia przypadkowych przechodniów 😉

Samochodowe BHP

Pamiętajcie, aby do właściwych działań przejść dopiero po zaparkowaniu auta. Wszelkie czynności wykonywane podczas prowadzenia pojazdu nie należą do najbezpieczniejszych zarówno dla Was, jak i innych znajdujących się na grodze!

Auto

Jeśli macie wybór pojazdu, urządźcie schadzkę w tym większym aucie. W tym przypadku rozmiar ma znaczenie, a im mniejszy samochód do Waszej dyspozycji, tym większa gimnastyka w trakcie zabawy.

Szybki numerek

Wnętrze samochodu nie nadaje się do długich sesji seksu. Jest to idealne rozwiązanie na szybkie zbliżenie, niezależnie od tego, czy zależy Ci na dreszczyku emocji i przełamaniu rutyny, czy też z innych powodów nie masz wystarczającej przestrzeni i prywatności.

Twoje ubrania

Ponieważ ma być szybko, a przy okazji jest niezbyt wiele miejsca i średnio-wygodnie, najlepiej założyć coś, co bez problemu można zdjąć lub podwinąć. Najlepszym rozwiązaniem zatem będą zwiewne sukienku lub spódnice, pończochy zamiast rajstop oraz wciągane buty. Spodnie lub inny dopasowany strój nie sprawdzą się zbyt dobrze w takiej sytuacji.

Pozycje

W tak ograniczonej przestrzeni wnętrza, możliwymi meblami do wykorzystania pozostają fotel pasażera lub tylna kanapa. Partner rozsiada się wygodnie na nieco odchylonym fotelu pasażera, a Ty zajmujesz się resztą. Jeśli chcesz być stroną bardziej bierną, wtedy powinniście zdecydować się na stosunek na tylnej kanapie – będziesz mogła się położyć i dać działać swojemu mężczyźnie, a jeśli jesteście odpowiednio wygimnastykowani, możecie spróbować pozycji „69”.

Skoro przy pieszczotach jesteśmy… Nie zmieniając swoich miejsc w aucie możecie zabawiać się oralnie lub przejść do „robótek ręcznych”.

Gif car blow job - New porno

A jeśli jesteście pewni, że w okolicy nikt Was nie wypatrzy, pogoda sprzyja, to w ramach ruchu na świeżym powietrzu, możecie kochać się na masce auta 😉

Otwórzcie okna

Delikatnie otwarte szyby uchronią Was przed ich zaparowaniem. Co prawda, taka dodatkowa osłona wydaje się być kuszącym rozwiązaniem, jednak jest to coś, co może przykuć uwagę przypadkowego przechodnia, który podejdzie zaciekawiony zerknąć do auta.

Auto Erotic | More Thoughs On Car Sex | andeesc2

Zabierzcie koc

Prawdopodobnie nie planujesz rozbierać się do naga, ale pewne części Waszych ciał mimo to mogą mieć kontakt z tapicerką samochodową. Niestety nie każdy rodzaj materiału jest przyjemny dla skóry (np. skórzane obicia) i może powodować nieprzyjemne otarcia, które poczujecie dopiero po wszystkim…

Porządki po wszystkim

Raczej nie będziecie chcieli wracać do domu samochodem zabrudzonym spermą lub sami klejący się od tej substancji. Najlepszym remedium są w tej sytuacji wilgotne chusteczki – doprowadzicie nimi do porządku siebie oraz wnętrze auta – jeśli nie użyjecie prezerwatywy lub nie osłonicie siedzeń, np. kocem.

Warto również przewietrzyć auto. Seks pozostawia po sobie specyficzny zapach, którym niekoniecznie będziecie chcieli przesiąknąć, szczególnie jeśli po numerku planujecie wypad towarzyski.

Author

Write A Comment