Chyba każdy zgodzi się z tym, że w odpowiedni sposób wykonana minetka może dać kobiecie wiele przyjemności i seksualnych rozkoszy. Oprócz tego, w odpowiedni sposób zainicjowana gra wstępna jest kluczem do sukcesu udanego pożycia seksualnego. Zatem tym bardziej warto skupić się na tej strefie erogennej u kobiety, w tym konkretnym obszarze.

Dlaczego kobiety tak bardzo kochają minetkę?

Otóż mężczyzna w trakcie penetracji językiem, świadomie, bądź też nie, stymuluje kobiecą łechtaczkę, która jak wiadomo odpowiedzialna jest za orgazm u kobiet. Dlatego też niektóre z nich wolą minetkę od pełnego stosunku seksualnego, w trakcie którego nie zawsze dochodzi do pobudzenia łechtaczki.

Podobny obraz

Zatem ja zrobić w odpowiedni sposób minetkę? Oto kilka porad.

Wstępne lizanie. Mężczyzna może zacząć od całowania i lizania poczynając od wejścia do pochwy i powoli kierując swój język w kierunku łechtaczki, potem natomiast po obu stronach zewnętrznych krawędzi pochwy. Może pieścić swoją partnerkę od dołu, do góry i odwrotnie. To idealny sposób na pełne ekscytacji rozpoczęcie gry wstępnej, rozluźnienie partnerki, a także wprowadzenie jej we właściwy nastrój.

Przytrzymanie kobiecych warg. Kolejnym krokiem, który może wykonać mężczyzna może być przytrzymanie warg sromowych u swojej partnerki. Można je delikatnie chwycić za pomocą ust, a następnie przytrzymać, od czasu do czasu wsuwając w nie język. Całość można powtórzyć kilka razy.

Język zamiast penisa

Okazuje się, że panie posiadają najwięcej zakończeń nerwowych w okolicy wejścia do pochwy, a także kilku centymetrów w głąb. Partner może zatem wsunąć swój język do pochwy i manewrować nim w kierunku zewnętrznych krawędzi. Można też lizać wnętrze pochwy okrężnymi ruchami języka. Z pewnością wywoła to falę rozkoszy u partnerki.

Podobny obraz

Delikatne ciągnięcie palcami

Nikt nie twierdzi, że dobra minetka jest wykonana tylko i wyłącznie językiem. Z powodzeniem można sobie pomóc również palcami. W tym celu należy delikatnie pociągać za zewnętrzne wargi sromowe i jednocześnie pomagać sobie językiem, stymulując łechtaczkę. Każdy mężczyzna przy wykonywaniu tej czynności powinien co chwile reakcję partnerki. Kiedy nic się nie dzieje, można przejść do mocniejszego uściskania łechtaczki za pomocą języka.

Znalezione obrazy dla zapytania oral sex for women gif

Oczywiście każdy ma swój własny sposób na idealną minetkę. Dopuszczalne są tu wszelkie kombinacje i eksperymenty. Partnerka sama da do zrozumienia jaki pieszczoty jej cipki najbardziej przypadły jej do gustu.

Author

Write A Comment