W dzisiejszych czasach, kiedy z nowościami technologicznymi jesteśmy za pan brat nikogo nie dziwi, że nawet seks i erotyka wyglądają odrobinę inaczej niż kiedyś. Ale to żadna wada! Dzięki temu powstało coś tak ekscytującego, jak sexting.

Oczywiście ze względu na fakt, że jest to nowość, nie każdy jeszcze orientuje się co i jak. Nie martw się, nauczę Cię, jak umiejętnie pisać niegrzeczne sms-y do twojego mężczyzny.

Pokonaj wstyd

Jedną z najważniejszych rzeczy, które pozwolą pisać erotyczne smsy jest pokonanie wstydu przed używaniem niegrzecznych słów. Niestety, ale dzień dobry, kochanie mimo, że jest bardzo czułe nie rozpali twojego ukochanego. Za to niewielka zmiana w codziennych wiadomościach, dodanie np.: tęsknię za tobą w mojej sypialni już robi różnicę.

Zacznij od wspólnych przyjemności

Najlepiej w pikantnych wiadomościach pisać o rzeczach, które wam obu sprawiają przyjemność. Jeśli lubicie jakąś pozycję, zasugeruj mu, że chciałabyś jej dzisiaj spróbować. Na przykład: Uwielbiam, kiedy jesteś nade mną. Sama myśl o tym sprawia, że robię się mokra. Ewentualnie, dla odważniejszych możesz napisać o tym, co chcesz, żeby on dzisiaj dla Ciebie zrobił. Przykłady? Tym razem, kochanie, to ty będziesz klęczał przede mną albo Nie mogę się doczekać, żeby poczuć Twój język. Nie tylko na swoich ustach.

Przygotuj się

Nawet, jeśli sexting to dobra zabawa, to traktuj te wiadomości poważnie. Nie pisz do niego seksownych wiadomości, jeśli on jest w tygodniowej delegacji, ty masz tyle czasu, że znajdziesz wolne 5 minut, a widzicie się może za dwa tygodnie. Co nie znaczy, że nie możesz pisać do niego, kiedy on akurat jest w pracy. To nawet jeden z twoich celów. Najlepszy sms to taki, którego on się nie spodziewa i zupełnie wytrąca go z równowagi. Ale spokojnie, z doświadczenia wiem, że równie szybko go rozpali i sprawi, że będzie pożądał cię jeszcze bardziej. Kto wie, może nawet rzuci się na ciebie w progu.

Ale czas to nie jedyna rzecz, którą musisz brać pod uwagę.

Niegrzeczne sms-y niosą za sobą erotyczną obietnicę emocjonującego seksu. Pamiętaj, że to tylko element gry wstępnej. Kiedy twój mężczyzna wróci lepiej nie otwierać mu drzwi w starym dresie i tłustych włosach. Co więcej, warto byłoby czekać na niego w kusej sukience. Nie jest to, jednak regułą! Tak długo, jak wyglądasz seksownie, tak długo wróżę Ci doskonały seks tego wieczoru!