Seks w wannie może być wspaniałą przygodą dla dwojga oddanych sobie kochanków. Nie tylko zbliża nas do siebie, ale również pozwala na wydobycie z pokaźnej dozy erotycznych pragnień, które w nas drzemią. Pora zatem wcielić się w życie dwojga „mokrych kochanków” i spróbować tego, co oferuje nam seks w wannie.

Nie ma wątpliwości, że seks w wannie rządzi się swoimi własnymi prawami, do których będziemy musieli się przystosować. Ograniczona powierzchnia jest powodem tego, że z jednych pozycji seksualnych będziemy musieli zrezygnować, natomiast niewątpliwie będzie to dokonała okazją do wypróbowania przez nas tego co jeszcze nie znane…

Seks w wannie to doskonały sposób na urozmaicenia naszego życia seksualnego

Zacznijmy zatem od gry wstępnej. Otóż seks w wannie często kojarzy nam się z szampanem, truskawkami w czekoladzie i hektolitrami pachnącej pianki. Owszem, możemy zatracić się w tej klasycznej scenerii, warto jednak pamiętać również o zapachowych świeczkach lub kadzidełkach – jednak nie przy samej wannie, ponieważ zajęci sobą partnerzy łatwo mogą się w ten sposób poparzyć.

Znalezione obrazy dla zapytania sex in bath gif

Okazuje się również, że na rynku dostępna jest cała masa wymyślnych gadżetów, przy których pomocy z pewnością urozmaicimy sobie nasze igraszki w łazience. Są to na przykład miłosne płatki, mydlane róże, specjalne szampony i płyny do kąpieli. Dzięki tym specyfikom śmiało możemy zacząć nasza przygodę w wannie od relaksującego masażu – z pewnością zadziała to stymulująco na nasze strefy erogenne.

Znalezione obrazy dla zapytania sex in bath gif

Nie żałujmy sobie również piany

Okazuje się, że jest ona idealna dla osób nieśmiałych. Pozwala ukryć się za swoją osłoną i dzięki temu będziemy się czuli nieco swobodniej… Nie zapominajmy również o pewnych urozmaiceniach, na przykład o drobnych przekąskach. Owszem, wanna nie jest przeznaczona, aby w niej spożywać posiłki, jednakże przyznajcie sami, że akurat to jest wyjątkowa sytuacja. Mogą to być zatem owoce plus dodatkowo po kieliszku szampana.

Kolejną rzeczą o której absolutnie nie możemy zapomnieć szykując się na seks w wannie to jest oczywiście antykoncepcja

Tak, nawet w wannie należy się odpowiednio zabezpieczyć przed niechcianą ciążą.

Jakie pozycje wypróbować? Otóż idealne do tego zadania mogą być: na jeźdźca i pozycja bogini. Jednak zachęcam do własnego testowania najlepszych pozycji pod wodą.

Znalezione obrazy dla zapytania sex in bath gif