Być może uważasz, że przebieranki w sypialni nie są dla Ciebie, jednak z drugiej strony chciałabyś zrobić coś, co przełamie wkradającą się niepostrzeżenie rutynę. Jeśli nie widzisz się w roli ostrej policjantki, czy troskliwej pielęgniarki, warto przez chwilę rozważyć opcję bardziej neutralnej pod tym względem bielizny erotycznej, która nie będzie niosła za sobą potrzeby wcielania się w jakąkolwiek postać (chyba, że będziesz miała na to ochotę). Seksowna bielizna opinająca Twoje ciało to nie tylko bonus dla Twojego partnera – chociaż ten błysk w jego oku zdecydowanie jest tego wart. Dobrze dobrana doda Ci pewności siebie, poczujesz się bardziej seksowna i, być może, gotowa na wszystko.

Koszulka na początek

Jeśli jesteś zbyt nieśmiała na odważne kreacje rodem z sexshopu – takie jak chociażby bodystocking – zacznij od kusej koszulki nocnej. Na pewno znajdziesz coś, w czym będziesz się czuła komfortowo i kusząco jednocześnie, a jeśli uważasz, że pewne mankamenty Twojej sylwetki wymagają zatuszowania, odpowiednio dobrany fason pomoże osiągnąć ten efekt. Nie musisz od razu porywać się na prześwitujące kreacje z szyfonu, które w zasadzie „sugerują”, że jesteś ubrana – panowie są zwykle na tyle „taktowni”, że skupiają się na tych osłoniętych partiach ciała 😉

Komplet bielizny „na co dzień”

Chciałabyś poczuć się seksowna także poza sypialnią? Pozwolić partnerowi na odpakowanie niespodzianki? Możesz ukryć swoją słodko-pikantną tajemnicę pod ubraniem. Pod tym względem nie ma nic lepszego od kompletu kuszącej bielizny – wszelkie koronki, wycięcia, paseczki są mile widziane. Nie musisz ograniczać się tylko do czerni lub czerwieni, każdy inny kolor z palety sprawdzi się równie dobrze, pod warunkiem, że Ty będziesz się w nim świetnie czuła.

Podkreśl nogi

Jeżeli Twoim niezaprzeczalnym atutem są smukłe, długie nogi, do „pełni łóżkowego szczęścia” niewiele Ci potrzeba – podkreśl je pończochami.  O ile planujesz właśnie rozpocząć swoją przygodę z tym elementem bielizny, na początku będziesz najprawdopodobniej swobodniej czuła się w tych samonośnych, które przy pierwszym kontakcie nie dają lekkiego wrażenia skrępowania, jak może Ci towarzyszyć w przypadku pończoch dopinanych do paska. Pończochy posiadają jeszcze jedną zaletę – mogą występować solo lub jako dopełnienie innego stroju (np. kompletu bielizny).

Na cokolwiek się nie zdecydujesz, pamiętaj, że jemu i tak najbardziej podobasz się w stroju Ewy. Bielizna erotyczna to przyjemny dla oka dodatek i w związku z tym wybieraj spośród rzeczy, które Tobie przypadną do gustu i w których będziesz się komfortowo czuła, ponieważ tylko wtedy będziesz naprawdę seksowna. Nie oznacza to jednak, że nie możecie wspólnie poświęcić wieczoru na przegląd potencjalnych propozycji zakupowych – w taki sposób również możesz rozpalić jego wyobraźnię i zmysły (i niecnie to wykorzystać ;)).

Author

Write A Comment