BDSM, czyli bondage & dyscyplina, sadyzm & masochizm staje się coraz popularniejsze. Oczywiście, nie można go porównywać do zmian pozycji podczas stosunku i wprowadzenie go w życie wymaga czasu i wysiłku. Niemniej, jeśli jesteś początkująca w tych tematach, nie martw się. Wprowadzę cię w ten niezwykły świat krok po kroku.

Najpierw rozmowa

Niezależnie od tego czy o BDSM dowiedziałaś się wczoraj, czy może już od dawna jesteś gotowa na najostrzejszą zabawę – poczekaj. Przede wszystkim musisz porozmawiać o tym ze swoim partnerem. Nie trzeba od razu pisać całego scenariusza (a jest to wręcz niewskazane), ale warto poinformować drugą osobę o swoich pragnieniach i wysłuchać jej. Pamiętaj, że nie istnieje żaden układ, na który nie ma obopólnej zgody. O ile najlepszym elementem BDSM jest przekraczanie własnych granic, o tyle bierz pod uwagę, że na niektóre rzeczy twój mężczyzna po prostu się nie zgodzi. Ustalcie krótki zbiór zasad, pozycji i gadżetów, na których stosowanie zgadzacie się lub istnieje na to szansa w przyszłości. Nawet jeśli wydaje ci się, że wasz seks nie jest odzwierciedleniem prawdziwego BDSM, nie masz racji. Dla każdego jest to coś innego, więc nie spiesz się.

Ustalanie ról

Czyli strony uległej i dominującej. Nie przypisujcie ich sobie na stałe. Większość ludzi je zmienia, co jakiś czas, a i tobie radzę sprawdzić, w której z nich czujesz się lepiej. Obie dostarczają mnóstwa wrażeń, choć ja osobiście preferuję tę dominującą stronę. Co nie znaczy, że nigdy nie byłam uległą – zachowywanie się jak posłuszna służąca lub skrępowana niewolnica jest równie świetne, co odgrywanie kuszącej kokietki czy królowej. Warto też spróbować gotowych kreacji ze scenariuszem – niegrzecznej uczennicy, seksownej pielęgniarki. To pomaga w wejściu w świat BDSM i uspokaja przy pierwszych razach.

Znalezione obrazy dla zapytania bdsm tumblr gif

Bezpieczne słowo

W praktykach BDSM bardzo popularna jest metoda świateł, która bazuje na kolorach sygnalizacji świetlnej. Działa dokładnie tak samo – żółte światło oznacza, żeby zwolnić lub zmniejszyć siłę, czerwone jest sygnałem o bezzwłocznym zaprzestaniu. Oczywiście możecie również ustalić własne słowa, których wypowiedzenie wymusi konkretne działania na partnerze. To ważne, żebyście przez przypadek nie zrobili sobie krzywdy.

Znalezione obrazy dla zapytania bdsm tumblr gif

Bondage, opaski na oczy

Myślę, że amatorzy powinni rozpocząć od delikatnych form BDSM. Jedną z nich jest związanie drugiej osoby za pomocą chustki bądź wstążki, a jeśli się nie boicie to możecie zacząć od kajdanek. Z czasem przyjdzie czas na grube sznury. Ciekawą kwestią jest też związanie psychiczne, kiedy fizycznie nie jesteście związani, ale musicie leżeć tylko w ustalonej pozycji. Dobry pomysł na początek.

Opaska na oczy to coś, co można dodać mimochodem nawet podczas zwykłego seksu. Pozwala na odczuwanie większej dawki emocji.

Podobny obraz

Baty, pejcze i klapsy

To nieco wyższy poziom, ale nie jest zakazane na początek. Nigdy nie zaczynaj i nie pozwól, aby ktoś zaczął smaganie od silnych, krótkich ciosów. Zawsze BDSM musi być poprzedzony rozgrzewającą grą wstępną, a bat na początku delikatnie dotyka i sunie po ciele drugiej osoby. Z czasem pojawiają się lekkie uderzenia, a siłę trzeba zwiększać stopniowo tak, żeby nie sprawić nieświadomie krzywdy komuś. Zanim kupisz pejcz warto też rozpocząć od zwykłych klapsów w pupę. To działa cuda, zaufaj mi.

Z doświadczenia wiem, że najgorsze są pierwszy stosunek i rozmowa

Z czasem zauważysz, że BDSM to przyjemnie urozmaicenie, które daje mnóstwo emocji i zmienia się namiętny seks. Osobiście polecam, co jakiś czas zmieniać role, dzięki czemu unikniecie rutyny i zawsze znajdziecie coś nowego wraz z partnerem. Przed nami jeszcze długa droga, ale zapewniam, że każdy tekst z tej serii będzie zawierał kolejne wskazówki i sposoby eksperymentowania w sypialni.

Author

Write A Comment