Miłość w czasach zarazy, konferencje w czasach pandemii… Choć rok 2020 upłynął pod znakiem braku dostępu do masowych imprez tych mniej i bardziej formalnych, w roku 2021 mamy w tej materii dobre wieści!

Tegoroczna konferencja tech-nowinek i innowacji w branży erotycznej odbędzie się po raz pierwszy we Wrocławiu.

Hybrydowy Sex Tech

Tegoroczna konferencja erotycznych tech-innowacji odbędzie się po raz pierwszy we Wrocławiu oraz zadebiutuje w formie hybrydowej możliwości uczestnictwa w wydarzeniu.

Sx Tech Eu wraz z globalną konferencją technologiczną Wolves Summit stawiają nie tylko na technologię prezentowaną przez uczestników, ale równie kreatywnie tworzą samo środowisko eventu, ponieważ fani nowinek sex-technologicznych będą mogli uczestniczyć w Sex Tech w najwygodniejszej dla siebie formie – wirtualnie lub stacjonarnie.

Centrum eventowe Concordia Wrocław powita uczestników wydarzenia w terminie 19-21 października 2021 w swoich progach oraz w formie dostępu wirtualnego.

Bilety oraz dokładne informacje dostępne na stronie: https://sxtech.eu/

Święto branży erotycznej technologii

Sex Tech to okazja do szeroko zakrojonej dyskusji na temat najnowszych spostrzeżeń, badań i rozwiązań. To miejsce zarówno dla liderów branży i ekspertów, jak i nowych marek oraz start-upów. To także możliwość nawiązania kontaktów z ugruntowanymi markami i pionierami w sektorze sex tech.

Konferencję wspierają min. XBIZ, Women of Wearables, The Healthy Pleasure Group, PleazeMe.com oraz Skirt Club. W imprezie udział zapowiedzieli uznani producenci akcesoriów erotycznych – Lelo, Satisfier, MysteryVibe, czy Ioba.Toys.

Panele i dyskusje z udziałem prelegentów obejmą szereg tematów – od strategii marketingowych i możliwości finansowania, po możliwości i przeszkody dla technologii seksualnych.

Bilety oraz więcej informacji dostępne na stronie: https://sxtech.eu/

Z kodem SXTECH2021NOW kupicie bilety z 50% zniżką!

Author

Write A Comment