Gadżety erotyczne. Gadżety BDSM. Większość ludzi kiedy chce urozmaicić swoje życie seksualne sięga właśnie w ich kierunku. Z drugiej strony wiele z nas wstydzi się tego, że używamy ,,jakiś zabawek”, a co dopiero tych z tą złowieszczą nazwą BDSM. W rzeczywistości nie ma się czego wstydzić, a dla tych, którzy jeszcze nie do końca orientują się w tym temacie przygotowałam krótki, konkretny opis gadżetów do BDSM.

Kajdanki

To pierwszy punkt na naszej liście. Kajdanki – najlepiej czarne z dobrej jakości tworzywa i ze specjalną zakładką umożliwiającą szybkie otworzenie bez użycia klucza. Znajdziesz je w wielu wariantach – na dłonie, na kostki u nóg, spięte pasami do ud. Osobiście preferuję te pierwsze, gdyż jednocześnie mają w sobie element BDSM i nie krępują ruchów, aż tak bardzo, jak inne rodzaje. Kajdanki to bardzo popularna zabawka, od której warto zacząć swoją kolekcję gadżetów. Są niewielkie, śliczne, a jeden model wystarcza na wiele zabaw i stosunków.

Obroże na szyję i smycze

Ostatnio dość popularny element biżuterii u młodych kobiet. Oczywiście w naszym wypadku mówimy o prawdziwej, skórzanej i szerokiej obroży, która jest symbolem BDSM. Pomniejsze łańcuszki i chokery zostaw na spotkanie z koleżankami. Z obrożą – jak z każdym wymienionym gadżetem – łączą się pewne kwestie bezpieczeństwa. Pamiętaj o wyborze dobrych materiałowo zabawek, które nie uczulą ciebie i partnera. Co więcej, przy stosowaniu obroży ważne jest odpowiednie założenie. Nie zaciskajcie jej za mocno i najlepiej zostawcie odrobinę luzu między obrożą a szyją, żeby jej noszenie nie stało się niekomfortowe.

Jeśli chodzi o smycze to sprawa wygląda o wiele prościej. Wystarczy wybrać wytrzymały i dobrany do obroży model.

Bicze

O biczach można długo i ciekawie opowiadać. Niczym nowym nie będzie, jeśli powiem, że najlepiej zacząć od tych z delikatniejszego materiału, mini-pejczów albo pacek wykonanych z miękkiego tworzywa, których smagnięcia powinny zachęcić do dalszych eksperymentów. Niezależnie od tego na jaki model się zdecydujesz, pamiętaj że uderzenia trzeba wykonywać czule i umiejętnie. Przed seksem dobrze jest sprawdzić z jaką siłą możesz uderzyć partnera, żeby nie zrobić mu przy tym krzywdy.

Pasy do krępowania

O pasach wspominaliśmy już przy okazji tematu bondage, jednak warto przypomnieć parę informacji. Po pasy do krępowania warto sięgać mając już jakieś doświadczenie w dziedzinie wiązania i znać na wylot swój i partnera stan zdrowia. W ich przypadku względy dobrego, hipoalergicznego materiału są równie ważne, co przy innych gadżetach.

Kneble i maski

Knebel jest równie popularnym gadżetem, co obroża. Z własnego doświadczenia polecam od razu zaopatrzyć się w produkt bezpieczny, porządnej jakości, bo zabawy z prowizorycznym kneblem nie tylko są niebezpieczne, ale i z reguły trudniej zadbać o jego właściwe działanie.

Przy maskach sprawa wygląda nieco lepiej. Apaszka czy bandana przewiązana na oczach jest tak naprawdę dobrym odpowiednikiem masek erotycznych i jeśli nie mamy potrzeby, nie trzeba na gwałt szukać odpowiedniego sprzętu. Zresztą zasłanianie oczu jest szeroko praktykowane nawet przez osoby nie przepadające za BDSM i jest jednocześnie jednym z najbezpieczniejszych jego elementów.

Author

Write A Comment