Gadżety erotyczne dedykowane BDSM

Gadżety erotyczne. Gadżety BDSM. Większość ludzi kiedy chce urozmaicić swoje życie seksualne sięga właśnie w ich kierunku. Z drugiej strony wiele z nas wstydzi się tego, że używamy ,,jakiś zabawek”, a co dopiero tych z tą złowieszczą nazwą BDSM. W rzeczywistości nie ma się czego wstydzić, a dla tych, którzy jeszcze nie do końca orientują się w tym temacie przygotowałam krótki, konkretny opis gadżetów do BDSM.

Kajdanki

To pierwszy punkt na naszej liście. Kajdanki – najlepiej czarne z dobrej jakości tworzywa i ze specjalną zakładką umożliwiającą szybkie otworzenie bez użycia klucza. Znajdziesz je w wielu wariantach – na dłonie, na kostki u nóg, spięte pasami do ud. Osobiście preferuję te pierwsze, gdyż jednocześnie mają w sobie element BDSM i nie krępują ruchów, aż tak bardzo, jak inne rodzaje. Kajdanki to bardzo popularna zabawka, od której warto zacząć swoją kolekcję gadżetów. Są niewielkie, śliczne, a jeden model wystarcza na wiele zabaw i stosunków.

Obroże na szyję i smycze

Ostatnio dość popularny element biżuterii u młodych kobiet. Oczywiście w naszym wypadku mówimy o prawdziwej, skórzanej i szerokiej obroży, która jest symbolem BDSM. Pomniejsze łańcuszki i chokery zostaw na spotkanie z koleżankami. Z obrożą – jak z każdym wymienionym gadżetem – łączą się pewne kwestie bezpieczeństwa. Pamiętaj o wyborze dobrych materiałowo zabawek, które nie uczulą ciebie i partnera. Co więcej, przy stosowaniu obroży ważne jest odpowiednie założenie. Nie zaciskajcie jej za mocno i najlepiej zostawcie odrobinę luzu między obrożą a szyją, żeby jej noszenie nie stało się niekomfortowe.

Jeśli chodzi o smycze to sprawa wygląda o wiele prościej. Wystarczy wybrać wytrzymały i dobrany do obroży model.

Bicze

O biczach można długo i ciekawie opowiadać. Niczym nowym nie będzie, jeśli powiem, że najlepiej zacząć od tych z delikatniejszego materiału, mini-pejczów albo pacek wykonanych z miękkiego tworzywa, których smagnięcia powinny zachęcić do dalszych eksperymentów. Niezależnie od tego na jaki model się zdecydujesz, pamiętaj że uderzenia trzeba wykonywać czule i umiejętnie. Przed seksem dobrze jest sprawdzić z jaką siłą możesz uderzyć partnera, żeby nie zrobić mu przy tym krzywdy.

Pasy do krępowania

O pasach wspominaliśmy już przy okazji tematu bondage, jednak warto przypomnieć parę informacji. Po pasy do krępowania warto sięgać mając już jakieś doświadczenie w dziedzinie wiązania i znać na wylot swój i partnera stan zdrowia. W ich przypadku względy dobrego, hipoalergicznego materiału są równie ważne, co przy innych gadżetach.

 

 

 

Kneble i maski

Knebel jest równie popularnym gadżetem, co obroża. Z własnego doświadczenia polecam od razu zaopatrzyć się w produkt bezpieczny, porządnej jakości, bo zabawy z prowizorycznym kneblem nie tylko są niebezpieczne, ale i z reguły trudniej zadbać o jego właściwe działanie.

Przy maskach sprawa wygląda nieco lepiej. Apaszka czy bandana przewiązana na oczach jest tak naprawdę dobrym odpowiednikiem masek erotycznych i jeśli nie mamy potrzeby, nie trzeba na gwałt szukać odpowiedniego sprzętu. Zresztą zasłanianie oczu jest szeroko praktykowane nawet przez osoby nie przepadające za BDSM i jest jednocześnie jednym z najbezpieczniejszych jego elementów.

Oceń:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
By |2018-06-04T15:57:17+00:0011.12,2018|Categories: Gadżety erotyczne, Seks|Tags: , , |0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.