Niektórzy mówią, że z wytryskiem kobiet to trochę, jak z Bogiem – wielu o nim mówi, nikt nie widział, a nawet jeśli widział to trudno uwierzyć. Niestety, prawdą jest że wytrysk osiągnąć jest trudno. Oczywiście nie każdej kobiecie, ale statystycznie większości z nas uda się on albo raz w życiu, albo w ogóle.

Czym jest wytrysk i dlaczego to jest takie trudne, żeby go osiągnąć?

Podobny obraz

Kobiecy wytrysk (tzw. squirt) to dokładnie to, co masz na myśli. Jest ,,wystrzeliwaniem” wody z pochwy, a dokładniej z ujścia cewki moczowej, przez co może być mylony z moczem. Różni się jednak brakiem zapachu i smaku, więc doświadczeni kochankowie będą wiedzieć, o co chodzi. Pojawia się podczas bardzo silnych doznań erotycznych. Niektóre kobiety uważają także, że sztuką do uzyskania wytrysku jest wielokrotny orgazm – najpierw musisz przeżyć jeden łagodniejszy, by potem szczytować w pełni.

Niestety, żeby go osiągnąć potrzebujesz nie tylko dobrego seksu, ale też wyćwiczonych mięśni kegla i odrobiny szczęścia. Zdarza się, że nawet kobiety aktywne seksualnie, lubiące eksperymentować w łóżku i pewne siebie nigdy nie nauczą squirtu. I nie ma w tym nic złego.

Ćwiczenia squirtu

Mam nadzieję, że nie ostudziłam w pełni Twojego zapału. Jak wspominałam – da się wytrysku kobiecego – w miarę możliwości – nauczyć. Nie znaczy to, że od razu go osiągniesz i będziesz w ten sposób szczytować już zawsze, ale ćwiczenia na pewno Ci w tym pomogą. Warto spróbować, choćby dlatego, że są bardzo przyjemne i zdrowe.

Przede wszystkim – ćwiczenia mięśni kegla. Są one bardzo proste, a ich trening nie tylko przynosi korzyści zdrowotne, ale i świetnie wzbogaca satysfakcję z seksu.

Kiedy już zaprzyjaźnisz się na stałe z ćwiczeniami kegla, najwyższa pora zastosować je w praktyce. Od siebie polecam zacząć od gadżetów erotycznych. We własnym domowym zaciszu i w spokoju spróbuj zacisnąć mięśnie na dildo, tak samo jak to robisz podczas ćwiczeń kegla. W ten sposób połączysz przyjemne z pożytecznym. Jeśli wychodzi Ci to w miarę sprawnie, jesteś na dobrej drodze do uzyskania wytrysku. Przy okazji domowych sposobów – polecam również zabawę punktem G za pomocą własnych palców. Nie nauczysz się nigdy squirtu, jeśli orgazm osiągasz rzadko lub jest on bardzo słaby.

Podobny obraz

Po wszystkich wymienionych ćwiczeniach warto to czego się nauczysz zastosować w praktyce – podczas seksu ze swoim partnerem. Nawet jeśli za pierwszym razem Ci się nie uda – nie przejmuj się. Nieco więcej pracy i nawet nie zauważysz, kiedy w końcu Twój orgazm będzie nieco bardziej ,,mokry”.