Wiele osób mogło nie słyszeć o rimmingu – wszak nazwa nic nam nie mówi, a i też nie każdy lubi eksperymenty w łóżku. Rimming to ciekawe urozmaicenie, z którego jednak powinniśmy korzystać z głową. A czym on jest? Mówiąc wprost – lizaniem tyłka.

Przygotowanie

Jeśli po przeczytaniu wstępu przestraszyłaś się – to nic złego. Dla mnie rimming też kiedyś był czymś, czego wolałabym nie próbować i czego się obawiałam. Na szczęście z czasem zmieniłam zdanie. Nie przejmuj się więc, jeśli Ty lub Twój partner nie macie na to ochoty. Rimming, choć potrafi być nieziemsko przyjemny, nie jest dla każdego i nie musi być. Jeśli jednak przekonasz się do niego, warto dobrze się przygotować. Przede wszystkim – higiena. Nie musisz od razu robić lewatywy, (choć jeśli pozwoli Ci się to rozluźnić, nie ma problemu) wystarczy umyć okolice i wnętrze odbytu dobrym mydłem antybakteryjnym. Jeśli Ci to pomoże, możesz też ogolić je delikatnym kremem do depilacji. Mimo wszystko, w przypadku kontaktów analnych, higiena stanowi główną rolę i bez niej ani rusz.

Podobny obraz

Jak to zrobić?

Rimming jest niezwykle prosty i więcej trudności sprawia przełamanie się do niego niż sama czynność. W gruncie rzeczy przypomina seks oralny, tylko od tej drugiej strony. Jeśli nadal masz lekkie opory przed lizaniem odbytu możecie użyć smakowego lubrykantu, uprzyjemni wam doznania. Jeśli chodzi o technikę to jest zupełnie dowolna. Możesz zacząć od pośladków, by później dotrzeć do wnętrza lub od razu lizać w każdym miejscu.

Baw się tym, szczególnie że dla Ciebie to może być zupełnie nowe odczucie. Jeśli natomiast to Twój partner będzie lizał Ciebie – cóż, myślę że sobie poradzi. Większość mężczyzn po dłuższej rozmowie jest chętnych na zabawę z tyłkiem swojej partnerki. Choć może się to wydawać obrzydliwe i dziwne – zaufaj mi, nie jest. Umyty odbyt ma zupełnie neutralny smak, taki sam jak skóra w jakimkolwiek innym miejscu na Twoim ciele. Jeśli oboje dbacie o higienę – nie ma się, czego bać.

Na koniec muszę wspomnieć, że rimming to jednak bardzo intymna relacja między ludźmi. Nie każdy chce się na nią godzić, a i Ty nie powinnaś tego robić z osobą, której nie ufasz, którą poznałaś na imprezie chwilę wcześniej lub jeśli po prostu nie jesteś pewna jej stanu zdrowia.

Author

Write A Comment