Obok seksu w samochodzie, miłość w plenerze jest jedną z bardziej popularnych fantazji erotycznych. Nie każdy decyduje się na urzeczywistnienie tego pomysłu, lecz (zapewne) każdemu zdarzyło się choć raz zamarzyć o igraszkach pod chmurką.

Kiedy?

W naszym klimacie najlepiej na tego typu wyczyny decydować się wiosną lub latem, kiedy jest już z reguły ciepło i można oczekiwać przyjemnie ciepłych dni. Chociaż na ekranach kinowych wygląda to magicznie, seks w trakcie deszczu lub podczas chłodnej pogody nie należy do najprzyjemniejszych wydarzeń w życiu (choć zapewne do tych bardziej pamiętnych). Pora dnia? Jeśli nie będzie Wam przeszkadzała potencjalna publiczność, w zasadzie każda będzie dobra, jeśli jednak wolelibyście pozostać jedynymi świadkami Waszego miłosnego aktu, najlepsze będą godziny wieczorne lub nocne, gdy już ostatni spacerowicze skończą odwiedzać nawet zwykle niezbyt popularne miejsca.

Na lądzie

W zależności od okolicy, w jakiej mieszkacie, istnieją różne możliwości, może to być na przykład:

  • las,
  • leśna polana,
  • łąka,
  • park,
  • dzika plaża,
  • ogródek działkowy lub przydomowy.

Lub każde inne miejsce, które uznacie za odpowiednio ustronne i nastrojowe.

W zbiorniku wodnym

Igraszki w wodzie dają większe możliwości ekwilibrystyczne, to okazja, by wypróbować pozycje, które na lądzie byłyby nie do osiągnięcia. Jednak to rozwiązanie niesie ze sobą pewne mankamenty:

  • należy pamiętać o lubrykancie na bazie sylikonu, ponieważ woda będzie z łatwością wypłukiwała naturalną wydzielinę z pochwy, co może doprowadzić do otarć,
  • w wodzie nie użyjecie prezerwatywy, więc jeśli nie stosujecie innych metod antykoncepcji lub nie jesteście gotowi na ewentualne pojawienie się potomka – ta pozycja nie jest dla Was,
  • przed zanurzeniem, lepiej sprawdzić stan wody – jeśli jest mętna lub dno akwenu wygląda na zanieczyszczone, lepiej nie ryzykować potencjalnych infekcji okolic intymnych.

Jak?

Tak jak lubicie 😉 Seks w plenerze ma to do siebie, że może być to zarówno długa sesja, poprzedzona rozluźniającą i rozgrzewającą grą wstępną, jak i szybki numerek, po którym jeszcze długo będziesz miała miękkie kolana. Dajcie się ponieść fantazji – do Waszej namiętnych zmagań wykorzystajcie otoczenie. Nikt nie powiedział, że poza rozłożonym kocykiem nie może być przyjemnie… Pień drzewa, ławka, maska Waszego auta, to i wiele więcej może posłużyć Wam do wzbogacenia wrażeń o nowe pozycje!

Odpowiedni nastrój

Amory pod chmurką będą udane tylko wtedy, gdy oboje będziecie odbierać całą sytuację komfortowo. Jeśli nie będziecie czuć się w równym stopniu bezpiecznie i pewnie, lepiej takie eksperymenty odłożyć na inny moment. Dlatego też może to nie być najlepszy pomysł na niezapomniany pierwszy raz – on sam w sobie bywa stresujący (i nie czarujmy się), nierzadko rozczarowujący, więc dodatkowa adrenalina związana z aktem na świeżym powietrzu może nie zadziałać korzystnie.

Co ze sobą zabrać?

W zależności od miejsca, może się przydać koc (albo i dwa, aby ten drugi był pod ręką, by zarzucić go na Was, gdyby jednak ktoś Was nakrył w niedwuznacznej sytuacji), spray na owady, lubrykant, chusteczki nawilżane, żel antybakteryjny, zapasowy komplet bielizny. Jeśli planujecie piknikową wersję wypadu, warto zaopatrzyć się w napoje i przekąski łatwe w transporcie i ewentualnym przyrządzeniu. Warto pomyśleć również o czymś do zapakowania odpadków po sobie – pozostawienie zużytej prezerwatywy, czy opakowań po jedzeniu, nie jest najfortunniejszym pomysłem.

Strój

Im wygodniej i luźniej, tym lepiej. W wygodnym stroju łatwiej będzie Wam dotrzeć na miejsce schadzki, a później równie szybko pozbyć się nadmiaru ubrań. Luźna sukienka lub spódnica mogą mieć jeszcze jedną zaletę. Jeśli zdecydujecie się pozostać maksymalnie ubrani, przy odpowiednio dobranej pozycji, Wasz stosunek pozostanie niemal niezauważalny dla potencjalnych przechodniów.

Author

Write A Comment