Lovense to nie tylko wibrujące jajeczka kolejnych odsłon modelu Lush. W tym sezonie producent zaprezentował kolejną uroczo różowo-czarną zabawkę erotyczną, którą można dyskretnie używać w miejscach publicznych, podczas igraszek z partnerem lub po prostu solo.

Lovense Ferri – mały, dyskretny i wygodny

Tak swój wibrator do bielizny podsumowuje Lovense.

Niewielkie urządzenie powstało z myślą o działaniach w miejscach publicznych. Umieszczone w bieliźnie stymuluje łechtaczkę, pozostając pod podwójną kontrolą. Z jednej strony klips magnetyczny dba o to, aby zabawka nie zmieniła nieoczekiwanie miejsca pobytu oraz pasowała do każdego rodzaju bielizny, a z drugiej aplikacja na telefon pozwala na zdalne sterowanie odczuwaną rozkoszą – jej pulsem oraz intensywnością.

Mały, ale wariat

Ferri zaskakuje swoimi wymiarami (ok. 7,5cm x 3cm). Jest najmniejszą zabawką marki Lovense. Jednocześnie sam kształt pozwala na anatomiczne dopasowanie wibratora do okolic intymnych, zwiększając poczucie komfortu użytkowania.

Jak na swoje wymiary, wibrator do bielizny może cieszyć swoim działaniem ok. 3 do 3,5 godziny, po których należy podłączyć go do ładowania. A w trakcie wibracji nie należy martwić się ewentualnym hałasem, ponieważ urządzenie nie jest głośne.

Gadżet został wykonany z połączenia sylikonu oraz tworzywa ABS. W związku z tym producent rekomenduje współpracę z lubrykantem na bazie wody.

Author

Write A Comment