King Cock Swinging Balls – hiperrealizm aż po jądra

Spośród produktów dostępnych w serii King Cock 3D, to właśnie King Cock Swinging Balls, zdają się przyciągać największą uwagę osób pożądających dildo realistycznego do granic możliwości technologii.

Począwszy od twardego wnętrza, przez giętką i miękką skórę zewnętrzną, po podstawę z jedną z najmocniejszych przyssawek dostępnych na rynku. Dilda King Cock 3D wyznaczają nowy standard w kategorii realistycznego dildo. Opatentowany przez Pipedream proces produkcji to także satysfakcja z ultra realistycznego wyglądu tego gadżetu oraz jego niezrównanego dotyku (zabawki zostały wykonane z materiału Fanta Flesh).

Wygląd, uczucie i fantazja na temat prawdziwych męskich jąder w akcji

To, co czyni modele Swinging Balls naprawdę wyjątkowymi, to starannie wykonana konstrukcja rozciągliwego woreczka i niesamowite uczucie jędrnych wewnętrznych jąder. Z każdym pchnięciem ożywają się, kołysząc się w rytm pchnięć, klepiąc i uderzając o ciało dla dodatkowej stymulacji.

Razem, a może osobno?

Swinging Balls, tak jak pozostałych dildo z serii King Cock, można używać za pomocą przyssawki lub w uprzęży.

Model dostępny jest w czterech rozmiarach: 6, 7, 8 i 9 cali. Wszystkie cztery rozmiary charakteryzują się sztywnym i giętkim członkiem osadzonym na solidnej przyssawce, zwieńczonym dużymi, sprężystymi workami mosznowymi.

Author

Write A Comment