Wiosenne premiery produktów Lelo przyniosły za sobą interesujące pozycje. Wachlarz luksusowych zabawek spod szyldu tego producenta poszerzył się między innymi o kilka modeli stymulatorów łechtaczki, w tym zapowiadający się obiecująco model Sila.

Lelo Sila

Lelo Sila zalicza się do bezdotykowych masażerów łechtaczki. Sila do stymulacji wykorzystuje fale soniczne (dźwiękowe). Urządzenie w swym działaniu jest inspirowane dobrze znanym masażerem łechtaczkowym Sona (który swoją drogą doczekał się swoich kolejnych wersji – Sona 2 oraz Sona 2 Cruise).

Fale soniczne w nowym wydaniu

Tak jak w przypadku każdego bezdotykowego masażera, delikatna stymulacja łechtaczki Silą pozwala cieszyć się intensywnością doznań bez bezpośredniego kontaktu z ciałem. Jednak w przeciwieństwie do już funkcjonujących na rynku masażerów, ten wyróżnia się szeroką szyjką. Otacza ona cały guziczek łechtaczki – pobudzając tym samym całą powierzchnię tego czułego miejsca.

Lelo Sila we własnej osobie

Urządzenie, przypominające kształtem muszlę ślimaka, posiada 2 guziczki, które zapewniają nawigację ośmioma stopniami intensywności stymulacji. Masażera można używać także w wannie lub pod prysznicem – jest wodoodporny.  Także nie trzeba przejmować się ewentualnymi wrażeniami dźwiękowymi, ponieważ jest to zabawka erotyczna z gatunku cichych i dyskretnych.

Deklarowany przez producenta czas użytkowania wynosi do dwóch godzin. Po skończonej aktywności masażer wystarczy naładować (a także umyć za pomocą wody lub toy cleanera).

Gadżet został wykonany z połączenia sylikonu oraz tworzywa ABS. W związku z tym producent rekomenduje współpracę z lubrykantem na bazie wody. Występuje w 3 wariantach kolorystycznych – Pink, Lilac, Aqua.

Author

Write A Comment