Wibratory niegdyś stanowiły temat tabu. Dzisiaj sex nie jest tematem, który budzi zakłopotanie. Panie coraz częściej sięgają po gadżety erotyczne. Wibratory do stymulacji łechtaczki podkręcają również atmosferę w sypialni, jeśli wykorzystywane są przez pary. Na rynku, dostępnych jest wiele modeli stymulatorów łechtaczkowych, jednak większość z nich nie wyróżnia się niczym szczególnym. Masażer Lelo Dot to innowacyjny sprzęt, który podbił moje serce! Połączyła nas miłość od pierwszego dotknięcia!

Rutyna gaśnicą związku 

Rutyna w związkach jest czymś naturalnym. Jeśli para nie podkręca temperatury, wkrada się ona również do sypialni. Właśnie dlatego najczęściej sięga się po seksowną bieliznę, stroje erotyczne, czy gadżety. Paradoks polega jednak na tym, że większość wibratorów również wygląda podobnie. Ich funkcje także nie powalają na kolana..  

Moim najnowszym odkryciem jest masażer Lelo Dot. Pierwsze spojrzenie na ten niepozorny przedmiot wywołało u mnie mieszane uczucia. Może dlatego, że my- kobiety- przyzwyczajone jesteśmy do innego kształtu wibratorów łechtaczkowych? Moje obawy budził także rozmiar tego stymulatora. Niewielka waga i wymiary zdawały się być niewystarczające. Nic bardziej mylnego! Nie bez powodu króluje przecież powiedzenie „mały, ale wariat!„. Tutaj sprawdza się ono fenomenalnie! Jednak obok wzroku, ważnym zmysłem u ludzi, jest także dotyk. Tutaj nie było już żadnych wątpliwości! Miękka końcówka, bardzo giętka i elastyczna, to musi być klucz do sukcesu! 

(Nie)powtarzalne doznania

Wibrator do łechtaczki nie jest jednak figurką, którą można postawić na kominku i patrzeć w chwilach wytchnienia. To sprzęt stworzony do zadowalania kobiet! Musi więc spełniać swoją funkcję. Masażer Lelo Dot sprawdził się w tej kwestii znakomicie! 8 trybów pracy, to coś, co zadowoli nawet najbardziej wymagającą kobietę. Każda z nas jest w końcu unikatowa! 

Sednem działania tego małego przyjaciela nie jest jednak sam poręczny, wygodny kształt. Rozkosz wydobywa się z ruchów. Tryby pracy tylko ją potęgują. Masażer Lelo Dot to wyjątkowe urządzenie, które z pewnością stworzone zostało po to, by wyzwolić najlepiej skrywane uczucia. Technologia Infinite Loop to wisienka na torcie tego stymulatora łechtaczkowego. Punktowe drgania, czy nieprzerwana wibracja w jednym miejscu nie przynosi takich doznań, jakich możesz się spodziewać po Lelo Dot. Jego działanie opiera się na ruchach po trajektorii eliptycznej. Podniecenie sięga więc zenitu. Jest to niepowtarzalne uczucie, którego nie zapewni żaden inny wibrator do stymulacji łechtaczki. Zaletą tego sprzętu jest również fakt wielogodzinnej pracy na jednym naładowaniu. Zabawa nie ma końca, a orgazmy przychodzą jeden po drugim! 

Rozkosz i bezpieczeństwo idą w parze!

Doża część dostępnych na rynku wibratorów wykonana jest z kiepskiej jakości tworzywa. Musimy być jednak świadome zagrożeń wynikających z używania takich urządzeń. Wysypka, czy podrażnienia, to najmniejszy problem. Zabawki erotyczne nie mogą zawierać plastiku ani gumy. Prowadzą one bardzo często do chorób układu moczowego i rozrodczego. Zabawa wibratorem ma sprawiać przyjemność, a nie budzić obawy. Tutaj również idealnie sprawdził się u mnie masażer Lelo Dot. Dbałość o ciało i zdrowie powinna być kluczową kwestią każdej kobiety. Ten malutki wibrator do łechtaczki wykonany został z bezpiecznego dla ciała sylikonu, tworzywa ABS. Dzięki temu jego używanie nie tylko przynosi niezapomniane doznania fizyczne, ale także spokój psychiczny!

Kilka suchych faktów

To, co mnie urzekało w Lelo Dot, to przede wszystkim rozkosz, jaką przynosi ten niepozorny wibrator łechtaczkowy. Jednak warto również przyjrzeć się pełnej specyfikacji. Co możemy tam zobaczyć?

  • Lelo Dot to niewielkie urządzenie, jednak jego rozmiar jest trudny do wyobrażenia bez znajomości konkretnych rozmiarów. Dlatego warto wiedzieć, że wibrator ten ma wymiary 60x46x165 mm!
  • Waga to kluczowy aspekt stymulatorów łechtaczkowych. Muszą być one poręczne i łatwe w użytkowaniu. Żaden dobry wibrator nie powinien ważyć więcej niż 150 g! Tutaj Lelo Dot znów zaskakuje, gdyż jego waga to jedynie 98 g!
  • Żadna z nas nie lubi przerywać zabawy w trakcie jej trwania. Jeżeli przerywa ją rozładowana bateria, zamiast szczytu rozkoszy, może dotknąć zenit wściekłości. Lelo Dot gwarantuje nieprzerwaną pracę na pełnym naładowaniu przez minimum 2 godziny! Ilość orgazmów, które przeżyjesz w tym czasie, na pewno długo zostanie w twojej pamięci!

Masażer kupisz na stronie LELO

Author

1 Comment

  1. Ten wibrator może nie jest najrańszy ale warto go wypróbować. Dobra jakość, znana marka i te wibracje…

Write A Comment