Już od dawna szukałam dildo, które będzie mogło spełnić moje oczekiwania. Posiadam te zwykłe, z silikonu ale chciałam czegoś więcej. Gdy mój partner wyjeżdża na długie zagraniczne wyjazdy związane z jego pracą czasami potrzebuje upustu emocji… Gdy mam ochotę osiągnąć orgazm sięgam po dildo. Jednak te, które posiadałam swego czasu nie były tak satysfakcjonujące jak Glas Purple Rain Ribbed.

Obawiałam się jego zakupu, przerażała mnie wizja, że szklane dildo mogłoby pęknąć i mnie poranić. Nic bardziej mylnego! Dowiedziałam się, że przy normalnym użytkowaniu to niemożliwe. Zdecydowałam, że wybiorę szklane dildo odpowiednie dla mnie. Po długich poszukiwaniach i namysłach znalazłam Glas Purple Rain Ribbed. To szklane dildo posiada tak świetne opinie, że musiałam je kupić! Po szybkiej dostawie zabrałam się za testowanie! Akurat trafiłam na czas kiedy mąż wyjechał na delegację z pracy. Potrzebowałam zaspokojenia moich potrzeb seksualnych i akurat pod ręką było szklane dildo.

Szklane dildo Glas Purple Rain Ribbed w praktyce

Zaczynając od początku – bardzo ładnie wygląda, jest to dodatkowy atut. Dzięki swojemu idealnemu wyprofilowaniu idealnie trafia w mój punkt G. Jest świetnie zbudowany, dzięki czemu mój orgazm jest bardziej intensywny. Kiedy używałam dilda innej firmy ciężko było mi dotrzeć do punktu G i osiągnąć orgazm, teraz nie stanowi to problemu. Wcześniej moja zabawa z dildo nie kończyła się satysfakcjonująco, ze szklanym purple nie mam tego problemu.

Testuję Glas Purlpe Rain Ribbed już pół roku i serdecznie mogę go polecić. Gdy mam ochotę się z nim pobawić, a za oknem są upały ochładzam go w lodówce. Doznania z chłodem są nieziemskie, musicie spróbować szczególnie w bardzo wysokie temperatury! Gdy mam ochotę ogrzać dildo bez problemu mogę to zrobić pod ciepłą wodą. Doznania są równie satysfakcjonujące jak przy ochłodzeniu.

Świetną zaletą Glas Purple Rain Ribbed jest jego uniwersalność! Można go używać do penetracji analnej jak i waginalnej, nadaje się również dla mężczyzn.

Co do moich obaw, że dildo może pęknąć lub się uszczerbić – użytkuję już kilka miesięcy, dosyć intensywnie i nigdy nic się z nim nie stało. Pozostaje w nienaruszonej formie. Dzięki wykonaniu mocnego i wytrzymałego szkła borokrzemowego, które jest odporne na uszkodzenia i wyszczerbienia mogę korzystać z dilda bezpiecznie i bez obaw. Kolejną sprawą jest jego hipoalergiczność. Niestety niegdyś po stosowaniu silikonowych dildo miałam reakcję alergiczną. Zaczerwienienie, swędzenie i pieczenie stref intymnym po zabawie… Teraz nie muszę się tym martwić, ponieważ szklane dildo jest w pełni hipoalergiczne. Nie chłonie żadnych zapachów, a po zabawie zawsze go czyszczę. Wystarczy, że po osiągniętym orgazmie umyję go pod bieżącą wodą ze specjalnym do tego przeznaczonym środkiem myjąco-dezynfekującym i jest gotowy do ponownego użytkowania.

Są takie dni kiedy moja pochwa potrzebuje nawilżenia. Razem z szklanym dildo mogę stosować wszystkie środki nawilżające. Niezbyt specjalnie polubiłam się z tymi na bazie wody, jednak w przeciwieństwie do tych silikonowych zabawek, ze szklanym dildo mogę używać wszystkich produktów nawilżających. Tych na bazie wody oraz silikonowych. Dzięki temu moja zabawa jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca, a ze względu na rezultaty mam ochotę na więcej! 

Z całego serca mogę polecić szklane dildo Glas Purple Rain Ribbed.

Jeśli masz obawy na temat bezpieczeństwa tej zabawki to przestań je mieć! Jest w pełni bezpieczna nawet przy długim użytkowaniu. Najlepsze, że nie kosztuje dużo, a sprawia tyle przyjemności. Życzę dobrej i satysfakcjonującej zabawy! 

Author

Write A Comment