Fetysz? Styl życia? Cuckold ze sfery perwersyjnych fantazji o kontrolowanej zdradzie w wykonaniu partnerki przeradza się na naszych oczach w zyskujący coraz większą popularność trend seksualny.

Na czym tak naprawdę polega cuckold?

Cuckold to zjawisko dotyczące związków – najczęściej małżeństw. W takim układzie jedno z partnerów ma prawo do całkowitej swobody seksualnej, a drugie czerpie satysfakcję z jego niewierności (ze świadomości bycia zdradzanym). Mężczyzna (tzw. cuckold lub rogacz) pozwala swojej partnerce (tzw. Hot Wife lub Hotce) zdradzać się z innym mężczyzną. Zdrada może przybierać różne formy: od randkowania, przez podglądanie kobiety w relacji intymnej z kimś innym, po oglądanie fotorelacji z seksualnych wydarzeń.

Dominująca, czy zdominowana?

Paradoksalne, w tym układzie kobieta może być jednocześnie stroną zdominowaną i dominującą. Zdominowana… jeśli wyszła ze strony partnera i kobieta się zgodziła na wejście w taki układ. Jest to spełnienie jego fantazji i zaspokojenie jego potrzeby sprawowania kontroli, np. poprzez wybór miejsca schadzki, formy współuczestnictwa. Część par praktykuje model zachowań, w którym decyzja o wyborze potencjalnego kochanka zapada wspólnie. W innych Hotka ma całkowitą swobodę seksualną poza związkiem, podczas gdy z oficjalnym partnerem nie łączą jej żadne kontakty seksualne.

Cuckold często pojawia się w relacjach BDSM, gdzie jedno z partnerów, w tym wypadku kobieta, dominuje nad drugim. Czerpiącemu satysfakcję z bycia poniżanym mężczyźnie, masochistyczną przyjemność sprawia fakt, że jego partnerka uprawia seks z kimś innym. To do niej należy decyzja, kiedy (i czy w ogóle) zdradzany „dostąpi zaszczytu” kontaktów seksualnych z nią.

Zabawa nie dla każdego

Decyzja o dopuszczeniu do zdrady kontrolowanej powinna zostać podjęta przez oboje partnerów i być decyzją w pełni świadomą. Czasami nawet w wyjątkowo dojrzałych związkach, gdzie decyzja „na tak” zapadła po głębokim przemyśleniu sytuacji, zdrada może doprowadzić do nadszarpnięcia relacji. Scen zazdrości, przejawów złości, w skrajnych przypadkach aktów agresji ze strony zdradzonego i zranionego mężczyzny. A nawet rozbicia związku, ponieważ odczuwana ekscytacja przed momentem zdrady, a odczucia i emocje w trakcie aktu seksualnego z udziałem kochanej partnerki oraz obcego mężczyzny, mogą być ekstremalnie rozbieżne.

Author

Write A Comment