Odkryliście, że kręci Was BDSM? To nic dziwnego. Choć czasami wstydzimy się o tym mówić, większość osób kręci zabawa w uległość lub dominację. Świadczy o tym choćby fakt jak głośny stał się film „Pięćdziesiąt twarzy Greya„. Sceny erotyczne z udziałem Anastazji i Christiana to spełnienie fantazji wielu kobiet i mężczyzn. Oczywiście nie każdy chce od razu iść na całość, ale warto spróbować pewnych elementów BDSM i sprawdzić jak działają w praktyce. Dzięki nim można wprowadzić do swojego łóżka więcej rozkoszy i pikanterii.

To dobra opcja dla par, które mają wrażenie, że w ich seksie pojawiła się nuda. W tej recenzji zajmę się jednym z akcesoriów z kolekcji „50 Shades of Grey” inspirowanych wspomnianym filmem. 

Kajdanki Totally His – co to?

Kajdanki „50 Shades of Grey” to gadżet stworzony specjalnie do bondage. Umożliwiają łatwe krępowanie rąk, co sprawdza się przy zabawach erotycznych o charakterze BDSM. Pozwalają na oddanie pełnej kontroli nad przyjemnością stronie dominującej oraz na poczucie rozkoszy bycia skrępowaną. Można ich używać podczas gry wstępnej, a także podczas samego stosunku. Opcji jest wiele. Swoim wyglądem przypominają mankiety i są zapinane na rzepy. Są połączone metalowymi złączkami, które dają możliwość podpinania innych gadżetów np. smyczy. Kajdanki są wykonane w klasycznych odcieniach czerni i szarości. 

Zdecydowanie można je polecić początkującym. Ich sposób działania jest bardzo prosty i przyjazny. Nikt nie będzie miał problemu z użytkowaniem. 

Kajdanki Totally His – seksownie i wygodnie

Jedną z największych zalet kajdanek jest to, że pozwalają poczuć się atrakcyjnie i są podniecające dla obu stron. Moment zakładania kajdanek podkręca atmosferę, a gadżety tego typu pozwalają wprowadzić do seksu coś ciekawego. Kajdanki „Totally His” są bardzo łatwe w założeniu. Nie trzeba też się obawiać problemów ze ściąganiem. W razie czego można błyskawicznie je zdjąć, dzięki prostej konstrukcji i rzepom. Nie oznacza to jednak, że kajdanki się nie trzymają. Zapewniają mocny chwyt i nie luzują się nawet w przypadku gwałtownych ruchów i szarpania. Kajdanki dają możliwość przypięcia do ramy łóżka. Można je wykorzystywać do realizacji różnorodnych fantazji. Jeśli chcesz skrępować stopy zamiast dłoni – droga wolna. Rozmiar kajdanek „50 Shades of Grey” jest uniwersalny, więc jeśli będziesz chciała odwrócić role i skrępować swojego partnera, zrobisz to bez problemu.

Kajdanki Totally His – design

W moim odczuciu kajdanki mogłyby być bardziej zmysłowe, jednak ogólnie ujmując, wyglądają atrakcyjnie. Połączenie koloru czarnego i szarego jest bardzo eleganckie. Niektóre kajdanki wyglądają kiczowato przez pstrokate kolory albo tandetne futerka – tu tego nie ma. Dużym plusem jest wykorzystanie satynowego materiału, który kojarzy się z chwilami erotycznego uniesienia i ma niezwykłą fakturę. Materiały nie tylko rozpalają zmysły, ale też są przyjemne w dotyku. Część wewnętrzna jest bardzo miękka, więc nawet długa zabawa nie skończy się odciskami. Co więcej, kajdanki nie wżynają się. Natomiast część zewnętrzna pełni funkcje estetyczne. 

Kajdanki Totally His – solidne wykonanie

Korzystając z kajdanek ma się poczucie, że zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przy pierwszym użyciu robią bardzo duże wrażenie. Także po długim używaniu nie zużywają się i są tak samo miłe w dotyku. Nie mają też skłonności do psucia. Po wielomiesięcznym intensywnym używaniu trzymają się tak samo mocno i nie mają większych śladów zużycia. Co najważniejsze, rzepy są bardzo porządne. 

Author

Write A Comment