Glas Rose Nubby to szklane dildo wykonane ze szkła borokrzemowego, które służy do stymulowania pochwy i sfer erogennych. Jest przezroczyste, ale mieni się na różowo i fioletowo. Jego powierzchnia pokryta jest specjalnymi wypustkami.

Glas Rose Nubby – dildo przyszłości

To, co jako pierwsze zwróciło moją uwagę w tym gadżecie to design. Wiele kobiet ma już dość klasycznych dildo, które nie oferują nic poza imitowaniem kształtu członka. Ja zdecydowanie do nich należę, dlatego dla mnie dużym plusem jest nowoczesność zabawki. Dildo jest podłużne i nie ma zakrzywień. Magia tkwi w wypustkach, które pokrywają całe dildo i nadają mu niezwykłą fakturę. Wypustki są dobrze rozstawione i mają idealny kształt, więc skutecznie stymulują wnętrze pochwy i zapewniają wyjątkowe doznania. 

Co więcej, dildo pięknie się prezentuje. Dobra zabawka erotyczna powinna przede wszystkim zapewniać rozkosz, ale estetyczny wygląd buduje atmosferę. Przezroczyste szkło daje bardzo ładny efekt. Drobną wadą jest fakt, że różowo-fioletowe barwy w rzeczywistości są mniej widoczne niż na zdjęciach, ale nie psuje to ogólnego wrażenia. Użyte borokrzemowe szkło jest nie tylko miłe dla oka, ale też bardzo przyjemne w dotyku. To, co bardzo mi się spodobało w tym materiale, to jego zdolność do szybkiego pochłaniania temperatury. Jeśli ma się ochotę użyć chłodnej zabawki, to wystarczy zanurzyć ją w zimnej wodzie albo schłodzić w zamrażarce. Podobnie jest z rozgrzewaniem dildo. Takie możliwości zdecydowanie potęgują wrażenia związane z użytkowaniem gadżetu. 

Glas Rose Nubby – wygoda

Dildo Glas Rose Nubby jest bardzo wygodne w użytkowaniu. Po pierwsze, sama stymulacja jest bardzo prosta i łatwo znaleźć ruchy, stopnie nacisku i miejsca, które sprawiają najwięcej przyjemności. Niektóre gadżety mają nieintuicyjne kształty albo nadmiar funkcji, ale ten na pewno taki nie jest. Z tego względu dildo można polecić niedoświadczonym kobietom, które dopiero poznają świat zabawek erotycznych. Oczywiście, dla obeznanych i wymagających użytkowniczek dildo również się sprawdzi, ponieważ jest naprawdę uniwersalne. 

Po drugie, ze względu na materiał wykonania i kształt bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Po użyciu wystarczy woda i środek czystości, żeby zabawka była dobrze umyta. Wszystkie zabrudzenia szybko spłukują się ze szkła. To bardzo ważne, ponieważ niedomyte dildo wiąże się z ryzykiem infekcji lub innych nieprzyjemności. Tu go nie ma. Kolejną zaletą materiału jest fakt, że współgra ze wszystkimi lubrykantami i olejkami. Do niektórych dildo można używać wyłącznie lubrykantu na bazie wody, co jest pewnym uniedogodnieniem, ponieważ dla części kobiet taki lubrykant jest niewystarczający i preferują lubrykant silikonowy. Natomiast do szkła można stosować różne preparaty bez obawy o uszkodzenie materiału. Co więcej, ze względu na wypustki zabawka nie wyślizguje się z rąk nawet, gdy jest pokryta żelem. 

Maksimum przyjemności

Jeśli chodzi o średnicę i długość zabawki, to naprawdę spełniają oczekiwania. Średnia wynosi około 3 cm, więc dildo jest zarówno zgrabne, jak i spełnia swoją funkcję. Również długość około 17 cm jest doskonała i w pełni wystarcza do osiągnięcia rozkoszy. Zarazem zabawka nie jest za duża, tylko poręczna. 

Zabawa z Glas Rose Nubby to coś, czego warto spróbować. To dildo jest świetną alternatywą dla tradycyjnych gadżetów, dlatego polecam je każdej kobiecie, która szuka czegoś wyjątkowego. Pomaga odkryć rejony przyjemności, o których wcześniej nie miało się pojęcia, a także osiągnąć głęboki orgazm. 

Author

Write A Comment