Czy można stworzyć zabawkę erotyczną, z której przyjemność czerpie się zarówno w zabawie solo, jak i z partnerem? Która nadaje się na każdą okazję, jest dyskretna, a jej obsługa przez intuicyjną aplikację w telefonie daje całe mnóstwo możliwości? Okazuje się, że można. Lovense Lush 2 jest udoskonaleniem poprzedniej wersji gadżetu i jak zapewnia producent, ma działać mocniej, dłużej i wygodniej.

Lovense Lush 2

Lush 2 – różowy, silikonowy, przyjemny w dotyku

Lovense to firma, która wprowadza na rynek innowacyjne gadżety erotyczne. Nie zawodzi w tej kwestii nowy model Lush 2 – od razu zwraca na siebie uwagę przez swój mocny różowy kolor, ciekawy kształt i miękką, przyjemną fakturę. Łączy w sobie opcje wielu różnych erotycznych gadżetów, a możliwości sterowania nim to coś więcej niż jedynie parę przycisków na obudowie.

Wykonany jest z silikonu i dzięki swojej całkowitej wodoodporności może sprawić, że kąpiel będzie niezapomnianym, pełnym orgazmów przeżyciem. Długość użytkowa to 8 cm, czyli dokładnie tyle ile potrzeba, aby poczuć, jak przyjemnie Cię wypełnia. Przycisk włączania umiejscowiony jest na zewnętrznej kulce, ale do sterowania wibracjami stworzona jest aplikacja na telefon, dlatego podczas chwil rozkoszy możesz ułożyć się w najwygodniejszej dla siebie pozycji i nie przejmować się kontrolowaniem wibratora. Naładowana do pełna bateria działa nawet 3 godziny, dlatego ciężko mi uwierzyć, że będziesz mieć siłę na więcej.

Pozwól partnerowi pokierować swoją przyjemnością

Czy to nie podniecające, kiedy nie wiesz czego się spodziewać? Dzięki aplikacji, którą również Twój partner może pobrać na swój telefon, właśnie tak może to wyglądać. Kiedy najdzie was ochota, to on może decydować o tym, co będziesz czuć. Wyobraź sobie czas, w którym musicie się rozdzielić ze względu na ważny wyjazd służbowy, z tą zabawką będziecie mogli zabawiać się ze sobą, nawet kiedy będą was dzielić setki kilometrów. Wystarczy połączenie do internetu, a Twój partner będzie mógł sprawić Ci rozkosz przy pomocy własnego telefonu.

Jednak połączenie przy pomocy internetu to nie wszystko. Lush 2 łączy się z aplikacją także przy pomocy Bluetooth i działa w zasięgu kilkudziesięciu metrów, co razem z jego nadzwyczaj cichą pracą daje możliwość spełnienia wielu fantazji seksualnych w różnych miejscach publicznych. Partner może kierować Twoją przyjemnością nie tylko w domu, ale i podczas spaceru, a nawet obiadu w restauracji – jedyny dźwięk, który może was zdradzić, to Twój jęk rozkoszy.

Aplikacja działa szybko, a i wibrator w szybki sposób reaguje na wprowadzane zmiany. W miejscu publicznym nikt poza Tobą i partnerem nie wie, co tak naprawdę dzieje się między wami. Masz ochotę na satysfakcjonujące odczucia z odrobiną adrenaliny przez obecność innych osób wokoło? W takim razie będzie to dla Ciebie bardzo podniecające doświadczenie. Pamiętaj jednak, że Lush 2 działa głośniej, gdy ustawisz mocniejsze wibracje. Słabsze ustawienia są niesłyszalne dla otoczenia, jednak silne wibracje w cichym pomieszczeniu brzmią jak szum.

Lovense Lush 2

Baw się sama w niezapomniany sposób

Pamiętaj – Twój partner nie jest niezbędny do świetnej zabawy. Możesz zrobić to sama, w końcu to my znamy swoje ciała najlepiej. Ten wibrator ma opcję, która świetnie się sprawdza przy samotnym relaksie – pozwala poczuć ulubioną muzykę w wyjątkowy, zmysłowy sposób. Wibracje zabawki dostosowują się do rytmu słuchanego utworu, więc jeśli tak jak ja lubisz mocne brzmienia, przygotuj się na silne doznania. Bez muzyki również możesz ustawiać dowolnie kombinacje wibracji, wszystko odbywa się w łatwy sposób w aplikacji na telefonie.

Korzystając z cichej pracy tej zabawki, możesz jej używać poza domem i zachować to w tajemnicy. Sama kontrolując jej pracę, nie musisz obawiać się zbyt silnych wibracji, które mogłyby wywołać podejrzane zachowania – nad wszystkim masz pełną kontrolę. Aplikacja to fantastyczne rozwiązanie do sterowania wibratorem, niestety dostępna jest jedynie w języku angielskim i chociaż jest bardzo intuicyjna w nawigacji, może nie być w pełni zrozumiała, jeśli nie znasz tego języka.

Zakup, przechowywanie, higiena i ładowanie

Lovense Lush 2 kupić można za kwotę około 400 – 500 zł. Chociaż sam produkt wygląda zachęcająco, cena niestety może nie być tak kusząca. Kolejnym minusem jest brak etui, w którym można byłoby przechowywać wibrator. Miękki silikon, z którego jest wykonany, wymaga odpowiedniego przechowywania, które nie narazi go na uszkodzenia i zanieczyszczenia, dlatego trzeba znaleźć mu odpowiednie miejsce.

Do tej zabawki używaj tylko lubrykantów na bazie wody, ponieważ inne mogą ją uszkodzić. To samo tyczy się czyszczenia – należy robić to przy użyciu wody i mydła lub specjalnych preparatów do czyszczenia gadżetów erotycznych. Higiena takich przedmiotów jest niezwykle ważna, jednak gładka faktura zabawki nie sprawia w tej kwestii dodatkowych problemów. Silikon medyczny jest całkowicie hipoalergiczny, dlatego nie martw się, jeśli masz bardzo delikatną skórę.

W zestawie razem z wibratorem dostaniesz ładowarkę USB. Kiedy Lush 2 się rozładuje, wystarczy wpiąć kabel w ładowarkę sieciową, bądź port komputera, aby naładował się do pełna w ciągu 2 godzin.

Author

Write A Comment