Tak zwany ostry seks tylko z nazwy może wydawać się przerażający i brutalny. Choć często jego nieodłącznym elementem jest ból – zaufaj mi, nie ma on nic wspólnego z tym, który pojawia się kiedy przypadkowo zranisz się nożem podczas krojenia czy uderzysz. Jest to zupełnie inny rodzaj bólu – delikatny i podniecający, który nadaje więcej wrażeń podczas seksu.

Pierwsze co powinnaś zrobić to porozmawiać ze swoim partnerem

Większość ludzi dość łatwo zgadza się na urozmaicenia w łóżku, o ile znajdują się one w granicach ich tolerancji. To Ty wiesz od czego najlepiej zacząć, żebyście się nie zniechęcili nawzajem. Osobiście uważam, że dobrym początkiem jest wprowadzenie klapsów (o których była mowa we wcześniejszym wpisie o spankingu) lub krępowania rąk podczas waszych stałych zbliżeń. To łatwo pokaże nie tylko czy dobrze czujecie się w nieco brutalniejszym zbliżeniu, ale także czasami zupełnie wystarczy, żeby pokonać nudę w łóżku.

Jeśli jednak to był dla Was tylko przedsmak proponuję iść dalej, powoli odkrywając wszystkie komponenty ostrego seksu.

BDSM

BDSM to nie tylko sadyzm i masochizm albo doprowadzanie do ekstremalnych sytuacji w związku. BDSM to także delikatne smaganie biczem, krępowanie czy mocniejsze klapsy. To zarówno delikatne sprawianie bólu tylko po to, żeby podsycić atmosferę, jak i rzeczy zakrawające o fetysze. Jeśli czujesz, że jesteś gotowa żeby w łóżku spróbować podduszania, delikatnych podpaleń bądź shibari – spróbuj. To często zupełnie inny, nowy poziom emocji.

Znalezione obrazy dla zapytania bdsm spank gif

Gadżety

Czasami dobrym pomysłem jest też zainwestowanie w gadżety erotyczne. Różnego rodzaju uprzęże, pierścienie i baty, z których możesz korzystać na wiele sposobów. Osobiście uwielbiam być doprowadzana do orgazmu, podczas smagania batem.

Gryź, przeklinaj, drap

To także zalicza się do ostrego seksu. Jeśli jest Ci dobrze wyraź swoje emocje w inny sposób niż tylko krzykami. Nawet jeśli jesteś uległą stroną, zachowaj się tak, jakbyś to Ty miała nad nim władzę. Nie bój się dać mu klapsa lub ugryźć mocniej, gdy zrobi coś, co Ci się nie spodoba.

Author

Write A Comment