Spanking to najprościej mówiąc klapsy. Rzecz jasna słowo to na początku odnosiło się w głównej mierze do kar cielesnych. Dopiero z czasem nabrało kolejnego znaczenia – nadal kar, ale tym razem tych w łóżku.

O samym spankigu pisać można by wiele

To jeden z najlżejszych elementów bdsm. Klapsy podczas seksu oraz gry wstępnej pojawiają się nawet u par, które preferują delikatny i klasyczny rodzaj stosunku. Z tego względu trudno więc nazwać spanking fetyszem.

Znalezione obrazy dla zapytania spanking gif

Choć może przyjmować ostrzejsze formy, jego pierwotna forma nie zmienia się. Prawdopodobnie dlatego obok związywania kończyn oraz zakrywania oczu jest jednym z najpopularniejszych urozmaiceń w życiu seksualnym wielu osób. Jeśli zaczynasz odczuwać monotonię lub nudę w łóżku, radzę rozpocząć zmiany właśnie od klapsów. U wielu osób wywołuje to nowy dreszczyk emocji i w zupełności wystarcza.

Podobny obraz

Sam spanking jest podniecający również przez swoje pochodzenie

W łóżku także możemy doświadczać drobnych kar za nasze przewinienia. Osobiście uwielbiam klapsy podczas gry wstępnej. Te niespodziewane i mocne są najlepsze, ponieważ tylko potęgują doznania. Warto jednak spojrzeć na nie z nieco szerszej perspektywy. Klapsy otwartą dłonią są zapewne najpopularniejsze, jednak oprócz własnych rąk możesz też użyć bicza lub innego narzędzia. Wtedy rzecz jasna trzeba się liczyć z nieco większym bólem i rozważnie używać zabawek, jednak pamiętaj, że nie ma w tym nic złego. Klapsy to świetny sposób na urozmaicenie życia intymnego, a także doskonały wstęp do ostrzejszego seksu.

Znalezione obrazy dla zapytania spanking gif

 

Author

Write A Comment