Święta to wyjątkowy czas. Chciałabyś, by taki był również w sferze łóżkowej, ale… masz już dość corocznego świątecznego role playingu. Byłaś już grzeczną dziewczynką, niegrzeczną dziewczynką, psotnym elfem, Śnieżynką, sexy-Mikołajową, a może nawet reniferem. Krótko mówiąc, jeśli nie obsypiesz się brokatem i w tym roku nie zostaniesz bombką lub gwiazdką z nieba – wyczerpaliście pulę w tym temacie dokumentnie.

Może więc nastała najwyższa pora, by spróbować czegoś nowego?

Świąteczne pozycje seksualne

Zamiast, jak co roku zmieniać siebie, nadal wpasowując się w standardowy repertuar pieszczot i figur, w tym roku spróbujcie podsycić namiętność dzięki wyłamaniu się z własnego seksualnego schematu zbliżenia.

Jak to zrobić? Już podpowiadamy! I to w różnych układach 😉

Na siedząco

Przyjemna odmiana od “klasycznych” pozycji leżących, czy stojących, a przy tym nie wymagająca ani specjalnych umiejętności ekwilibrystycznych, ani specjalnego wyposażenia. Możecie ją wykorzystać w różnych pomieszczeniach – gabinecie, sypialni, jadalni, czy pralni.

Mała Pomocnica Mikołaja

Mężczyzna siedzi z rozłożonymi nogami, kobieta siada na jego kolanach, tyłem do niego (nie okrakiem).

Jeśli nie spędzacie Świąt wyłącznie we własnym towarzystwie, zaletą tej pozycji jest również to, że Twój partner nie musi całkowicie zdejmować ubrania, na wypadek gdyby ktoś wszedł i przerwał Wam zabawę.

W klęku

Nic tak nie działa na niejednego mężczyznę, jak widok uległej, gotowej na wszystko, klęczącej specjalnie dla niego I przed nim kobiety. Jeśli Twój partner lubi dominować (nawet w tak “niewinnej” formie), zabawy w klęku są stworzone dla Was.

Zamknijcie za sobą drzwi sypialni i przygotujcie poduszki do wytrzepania 😉

Oral Sex Positions: Make Oral Even More Exciting | Guide to Make Love

Sanki

W tej pozycji partnerka klęka, opierając się o podłogę na rękach i kolanach, z kilkoma poduszkami podłożonymi pod klatkę piersiową (tak, aby stanowiły solidne oparcie). Mężczyzna klęka za jej plecami, unosząc nogi kobiety, aby oprzeć je po obu stronach swoich bioder.

Na stojąco

Pozycje spod tego znaku są idealne w warunkach, kiedy w domu tłoczno, trudno o ustronne (komfortowe dla innych pozycji miejsce) lub po prostu, gdy lubicie zbliżenia na stojąco – jako szybki numerek lub część dłuższej sesji, obfitującej w więcej figur.

Elf na półce

Wykorzystajcie dowolną powierzchnię na wysokości kolan (np. krzesło lub kanapę). Kobieta staje z jedną stopą na podłodze i jedną nogą ugiętą do góry, postawioną na podwyższonej powierzchni, przodem lub tyłem do partnera. Mężczyzna klęczy (lub staje) między jej nogami, odsuwając jej ubranie tylko na tyle, by móc wsunąć do rozpalonego wnętrza – nos, palec, język, zabawkę lub penisa.

Lampki na choince

Pozycja prosta, jak drut, a raczej, jak sznur choinkowych lampek 😉 Kobieta opiera się plecami o ścianę (pozostaje twarzą do swojego partnera), jedną (uniesioną) nogę trzyma na boku mężczyzny, a drugą na ziemi.

Miło, jeśli pan pomoże i podtrzyma ręką kształtną nóżkę we właściwej pozycji.

Reniferek

Jest niczym innym, jak świąteczną odsłoną pozycji stojącej na pieska. Kobieta staje pochylona do przodu na szeroko rozstawionych nogach, opierając się rękoma np. o oparcie krzesła, krawędź blatu szafki lub stołu. Mężczyzna staje za nią nią od tyłu, może w trakcie aktu pieścić jej piersi, chwycić za włosy, drażnić wyeksponowaną łechtaczkę.

Aby lepiej wczuć się w klimat i rolę, załóż opaskę z rogami renifera 😉

Na leżąco

Co nie oznacza na lenia, ani na świąteczną kłodę 😛 Pozycje leżące także można odpowiednio zmodyfikować i urozmaicić, aby podkręcić temperaturę i rozgrzać się wzajemnie do czerwoności. Ponadto, kto twierdzi, że na leżąco można kochać się wyłącznie na łóżku w sypialni?

Lukrowanie pierniczka

Skorzystajcie ze stołu w jadalni, pustego biurka lub wysokiego łóżka – cokolwiek macie w pobliżu. Mężczyzna stoi, a kobieta leży na plecach, z biodrami na skraju zajmowanej powierzchni, zaś jej wyprostowane nogi sięgają poza krawędź. Jeśli partner chcąc zmaksymalizować przyjemność swojego pierniczka w trakcie tej pozycji, powinien podłożyć ręce pod jej pośladkami, podnosząc i opuszczając jej biodra w trakcie penetracji.

Łyżeczki gorącej czekolady

Ta zmysłowa pozycja sprawi, że w mgnieniu oka rozpłyniecie się w rozkoszy!

Przyjmijcie pozycję na łyżeczkę (panie przodem;)) i owińcie się kocem (sprawdzi się też szeroki szal) wokół bioder tak, aby móc użyć wolnych końców do przyciągania się bliżej. Mała łyżka steruje „wodzami” z przodu, a duża łyżka przejmuje kontrolę od tyłu.

Dzwonią dzwonki

Tak, mówimy o „tych” dzwonkach. W tej pozycji mężczyzna leży, a kobieta siedzi na nim. Siedząc może być zwrócona twarzą do niego twarzą lub tyłem. W trakcie penetracji partnerka może łatwo sięgnąć pod siebie, aby „zadzwonić dzwonkami”.

Author

Write A Comment