W niegrzecznych tytułach książek jest coś, co przyciąga i kusi. W księgarni widzisz taką pozycję i okładka od razu powoduje wypieki na twarzy. Przygryzasz wargę i pomiędzy regałami, z dala od wścibskich spojrzeń, zaczynasz czytać kilka pierwszych stron. Następnie z przyspieszonym oddechem kupujesz i pędzisz do domu by poznać całą historię. Piekielny układ jest właśnie taką książką. Wydana przez wydawnictwo Amare – jest jedną z tych pozycji, którą koniecznie musiałam przeczytać.

Zakazany owoc smakuje najbardziej

Główną bohaterką jest Nicole, trenerka personalna pracująca na siłowni, która od młodych lat  miała skłonność do zakochiwania się w typach spod ciemnej gwiazdy. Dlatego też jej życie miłosne nie jest kolorowe i nadal pozostaje singielką, która czeka na tego jedynego, mężczyznę, z którym zbuduje związek.

Niestety, jej ojciec wpakował się w poważne kłopoty. Oprócz tego, że ma ogromny dług, to miesza do swoich spraw swoją drugą córkę. Nicole nie pozwala, by jej młodsza siostra odpracowywała sto tysięcy długu w klubie go-go, jako kelnerka. Bierze całą odpowiedzialność na siebie.

Gra dopiero się rozpocznie…

Wszystko rozpoczyna się w momencie, gdy Nicky idzie na spotkanie z mężczyzną, z którym miała spotkać się jej młodsza siostra.  Bruno Cabrera, właściciel jednego z klubów. Oprócz tego, że jest piekielnie seksowny i pociągający ma w sobie to coś, dzięki czemu dziewczyna wie, iż nie wyniknie nic dobrego kiedy zacznie pracować dla niego. Od razu zaznaczę, że humor obojga bohaterów jest fantastyczny, przez co czyta się lekko.

,, Nie wiem, co się dzieje, ale z każdą chwilą coś jakby kazało mi to robić i grać z nim w te wszystkie gry, aby zobaczyć, które z nas pierwsze się podda i będzie miało dość’’

Od razu widać, że Nicky nadal nie wyleczyła się z zauroczeń do mężczyzn typu bad boy, którego doskonałym przykładem jest Bruno. Nicole momentami zdradza się, że jej zachowanie kierowane jest… zazdrością o Samanthę. Oboje toczą grę, w której jawnie widać, że każde z nich chce wygrać i zyskać przewagę. Tak naprawdę oboje zaczynają przegrywać.

Będąc szefem takiego klubu wszelka przyjemność jest na wyciagnięcie ręki. Trzeba mieć silną wolę, kiedy nadchodzi czas wyboru pomiędzy rozkoszami, a kobietą. Czy w życiu Bruna jest miejsce na prawdziwą miłość?

Jest ciepło, a będzie jeszcze cieplej

Piekielny układ to lektura obowiązkowa dla kobiet, które lubią książki z przyjemnie opisanymi scenami seksu. Nie są one wulgarne – widać, że autorce nie zależy na opinii erotomanki. Oprócz tego nie brakuje tu namiętności, którą można poczuć czytając. Nie jest zatem to typowy erotyk, bo jest tu dużo z komedii romantycznej, a jak dla mnie jest to doskonałe połączenie. Dla mnie to jedna z lepszych, które czytałam w ostatnim czasie. Bo wcale nie jest cukierkowo, nie idzie wszystko gładko, a zakończenie nie jest do przewidzenia – ale je musicie już poznać same.

Author

Write A Comment