Sfera seksualna od zawsze była dla mnie ważna. Chciałam stworzyć pełną miłości i namiętności relację z partnerem. Nie boimy się mówić o swoich potrzebach seksualnych. Powiedziałam mu, że myślę nad zakupem zabawki erotycznej. Jaka była radość w jego oczach! Postawiliśmy wspólnie na wybór wibratora.

Od dłuższego czasu poszukiwaliśmy tego idealnego dla mnie. Po przeczytaniu wielu recenzji na temat różnego rodzaju wibratorów chciałam się poddać. Zawsze pojawiały się jakieś minusy – kiepskiej jakości materiał, który był niebezpieczny dla zdrowia lub był nieprzyjemny w dotyku i użytkowaniu. Kolejnymi wadami jakie się pojawiały to zbyt krótki czas użytkowania, który pozwalał tylko na krótką zabawę.

Kiedy myślałam, że w końcu znalazłam wibrator idealny dla mnie okazało się, że pochodzi z nieznanej firmy bez atestów i po kilku zastosowaniach ulega popsuciu! Moją ostatnią nadzieją była rozmowa z przyjaciółką, to dzięki niej poznałam Satisfyer Pro G-spot. Rabbit Przyjaciółka poleciła mi go i namówiła do zakupu. Wybrałam najbardziej korzystną ofertę dla mnie i razem z partnerem zamówiliśmy te cudo! 

Pierwsze chwile z Satisfyer Pro G-spot Rabbit

Nie mogłam doczekać się, aż dotrze do mojego domu! Po szybkiej wysyłce przez firmę „xxx” mogłam już cieszyć się swoim wibratorem. Po rozpakowaniu przesyłki ukazał się przede mną bardzo starannie zapakowany, w pięknym i przyjemnym dla oczu opakowaniu. A w środku on! Piękny, stylowy, biały wibrator! Przeczytałam instrukcję obsługi i zabrałam się za ładowanie wibratora.

Po pierwszym użytkowaniu byłam zachwycona. Pierwszy raz w życiu udało mi się osiągnąć tak intensywny orgazm pochwowy i łechtaczkowy! Te cudowne urządzenie oprócz standardowego wibratora posiada bezdotykowy masażer, dzięki czemu otrzymujemy podwójną przyjemność! To było moje najlepsze przeżycie seksualne solo!

Nigdy nie byłam w stanie sama osiągnąć tak intensywnego orgazmu. Użytkuję tę zabawkę erotyczną firmy Satisfyer już kilka miesięcy i nadal świetnie się sprawuje. Mój partner również jest zachwycony, ponieważ podczas stosunku mogę przyłożyć bezdotykowy masażer do łechtaczki, a wtedy on sam czuje wibracje!

Wady i zalety

Z niebywałych zalet, które posiada Satisfyer G-spot jest podwójne zastosowanie, zarówno mogę używać go do osiągnięcia orgazmu pochwowego jak i łechtaczkowego. Jest wykonany ze świetnego materiału, który nie uległ zniszczeniu, dobrze przebadany silikon medyczny to świetne zastosowanie do tego typu zabawek. Kolejnym plusem tej zabawki jest częstość ładowania. Bateria spokojnie wystarcza na kilkukrotne użytkowanie, dzięki czemu nie muszę się martwić o przerwanie emocjonującej zabawy. Ładuję go 2 godziny i korzystam z zabawy aż 3 godziny.

Ważną zaletą jest również ilość trybów jakie posiada zabawka, część która odpowiada za sprawianie przyjemności łechtaczce posiada 11 trybów, natomiast część która odpowiada za osiąganie orgazmu pochwowego posiada 7 trybów, w tym 3 intensywności wibracji. Dzięki swojej idealnie zakończonej końcówce idealnie trafia w mój punkt G i sprawia nieziemską przyjemność. Gdy mam chęć mogę zabrać swoją zabawkę pod prysznic, ponieważ jest 100% wodoodporna. Dzięki temu mogę rozkoszować się miłą kąpielą i cudownymi doznaniami! 

Podsumowanie

Jeśli zastanawiasz się czy Satisfyer G-spot jest warty zakupu odpowiedź brzmi tak! Nie kosztuje dużo, a sprawił mi niejednokrotnie ogrom przyjemności. Gdybym miała wybrać i polecić swoją ulubioną zabawkę erotyczną byłby to właśnie Satisfyer G-spot. Trochę się rozpisałam, ale myślę że to pomoże w wyborze! Teraz uciekam do zabawy… 🙂

Author

Write A Comment