Kochać się można zawsze i wszędzie. To, w jakich okolicznościach uprawiamy seks z ukochaną osobą wpływa zarówno na nasze doznania seksualne oraz relacje partnerskie. Chyba nie trzeba nikogo szczególnie przekonywać, że upojne chwile na łonie natury smakują zupełnie inaczej niż w sypialnianym łóżku. Nic nie da się porównać z dreszczykiem emocji, który towarzyszy parze kochanków w tym szczególnym momencie.

Kiedy można uprawiać seks poza domem?

Seks na łonie natury powinniśmy uprawiać tylko i wyłącznie w wyjątkowych okolicznościach, to znaczy wtedy, kiedy warunki pogodowe i atmosferyczne są jak najbardziej sprzyjające. Osobiście nie polecam seksu w trakcie trwania mroźnej zimy. W moim przypadku skończyło się to zapaleniem oskrzeli i gorączką o wysokości 40 stopni Celsjusza.

Co innego jest latem, gdy górują dodatnie temperatury powietrza, a przed przystąpieniem do miłosnych igraszek nie trzeba zdejmować z siebie kilku warstw wierzchniej odzieży.

Znalezione obrazy dla zapytania sex in nature gif

Gdzie można bezpiecznie uprawiać seks na łonie natury?

Seks na łonie natury możemy uprawiać wszędzie tam, gdzie nie będziemy nikomu przeszkadzać. Wybierzmy zatem ustronne, niezaludnione miejsce, które pozwoli nam na rozkoszowanie się swoją obecnością i to bez zbędnego skrępowania i stresowania się tym, że ktoś przyłapie nas na gorącym uczynku… Może to być na przykład kawałek bezludnej plaży, leśna polana lub leśne ustępy. Osobiście uwielbiam gdy mój partner penetruje moją cipkę wieczorem na plaży przy szumie morskich fal…

Znalezione obrazy dla zapytania sex in beach gif

Z czego korzystać i co ze sobą zabrać?

Seks to sama przyjemność, szczególnie ten, który uprawiamy na łonie natury. Bez wątpienia jego fenomen tkwi w nieograniczonych możliwościach tego typu współżycia, a więc dostępne są tu wszelkiego rodzaju pozycje seksualne, w tym również nasze ulubione, a także dowolne gadżety takie jak na przykład wibrator, korki analne lub silikonowe kulki.

Nie zapominajmy również o podstawowym zabezpieczeniu antykoncepcyjnym. Jeżeli chodzi o niefortunne trafy, to dla nich nie ma znaczenia czy uprawiamy seks w sypialni czy też na łonie natury – w każdych warunkach i w każdym momencie kobieta może zajść w ciążę.

Wybierając się wraz z partnerem w zaciszne łono matki natury warto również zabrać ze sobą dwie podstawowe rzeczy, które znacznie podniosą komfort wspólnych chwil. Są to zwykły koc, na którym będziemy mogli się położyć oraz preparat na komary i kleszcze. Przecież nie ma nic bardziej nieromantycznego niż kąsające komary, atakujące nas w chwilach największego uniesienia.

Znalezione obrazy dla zapytania sex in nature gif

Zapach polnych kwiatów, szum leśnego listowia, orzeźwiający zapach bryzy morskiej, Ty i on… Czego chcieć więcej?

 

Author

Write A Comment