Ciężki dzień, po którym wreszcie macie czas dla siebie. Miły, romantyczny wieczór przy winie i dobrym filmie. Miłe rozpoczęcie dnia o poranku? A może solo miłość na poprawę humoru? We wszystkich sytuacjach idealnie sprawdzi się masażer łechtaczki. Poznajmy najlepsze modele dostępne na rynku. Ciekawi? Zaczynamy !

Jak wybrać idealny masażer łechtaczki?

Każde urządzenie dobrej klasy i jakości powinno posiadać regulacje intensywności. Do tego idelanie, jeśli masażer ma wybór programów. Wtedy będziemy mogli idealnie dopasować pracę urządzenia do naszych  aktualnych potrzeb i wymagań. Wszystko po to, aby gra wstępna rozbudziła naszą wyobraźnię czy chęć na stosunek, lub też by masażer doprowadził nas do niesamowitego orgazmu.

Oprócz doznać powinniśmy także zwrócić uwagę na bezpieczeństwo urządzenia, tworzywo z którego jest wykonane w celu utrzymania jego prawidłowej higieny oraz wygląd i rozmiar, aby zawsze mieć go pod ręką. Poznajmy 5 najlepszych produktów dostępnych na rynku masażerów.

  1. Lelo Sila – soniczny masażer łechtaczki

To wyjątkowy produkt, którego nie można porównać do żadnego innego. Lider na rynku. Jasnoróżowy, kompaktowy i wyprofilowany idelanie pod dłoń. Sposób użycia jest banalnie prosty. Włącz urządzenie, wybierz odpowiedni program i przyłóż do swojej łechtaczki.

Urządzenie zawiera 8 różnych programów pracy oraz 8 różnych poziomów ustawienia intensywności. Szyjce gadżetu nadano specjalny kształt i formę, która umożliwiają dokładne otulenie naszego narządu. 

Posiada funkcję blokady przed niechcianym włączeniem. Wykonany jest z silikonu medycznego klasy premium, dzięki temu jest całkowicie bezpieczny. Przy stosowaniu zaleca się użycie lubrykantu na bazie wody, ponieważ inne mogą uszkodzić urządzenie.

Wykonany z tworzywa, które łatwo utrzymasz w idealnej czystości. 

  1. Lelo Sona 2 cruise – stymulatory łechtaczki

Innowacja i przełom na rynku. Stymulacja łechtaczki następuje przez fale dźwiękowe. Nakładka otacza narząd, a fale dźwiękowe pieszczą każdy centymetr łecztaczki, nie tylko miejsca widoczne gołym okiem. Poziom rozkoszy jest obłędny.

Pracuje w regularnym rytmie stałych pulsacji. Otwór stymulatora jest głęboki i szeroki. Możesz dozować fale pieszczot przysuwając lub oddalając urządzenie. Mocniejsze naciśnięcie wyzwoli dodatkową moc. Wykonany z medycznego silikonu bezpiecznego dla skóry. Jest wodoodporny. Możesz pieścić się podczas kąpieli, a po wszystkim umyć urządzenie wodą z mydłem aby zapewnić odpowiedni poziom higieny. 

  1. Satisfyer Penguin Next Generation – masażer powietrzny 

Piękny i funkcjonalny. Wyglądem przypomina słodkiego pingwinka. Pieści dużą powierzchnie naszych narządów intymnych, dzięki czemu orgazmy są intensywne. Posiada aż 12 trybów ssania w celu rozkoszy Twoich sutków lub łechtaczki.

Jest wodoodporny. Wersja ma podświetlany przycisk aby zabawa nocą była łatwiejsza, a także mocniejszy silniczek aby doznania wystrzeliły w kosmos. Bezpieczny, wykonany z medycznego silikonu. W celu utrzymania higieny producent zaleca mycie przed i po użyciu. 

  1. Rianne S Heart Vibe – dyskretny masażer w kształcie serduszka

Wibrujące, niepozorne serduszko rozkoszy. Piękne, rozbudza zmysły i zawiera w sobie mnóstwo rozkoszy. Dostępne jest aż 10 trybów różnorodnej pracy od delikatnego, ciągłego pulsowania aż po mocne i silne doznania.

Idealny dla solo miłości i dla wspólnych zabaw. Wodoodporny, wykonany z medycznego silikonu. Zalecane jest mycie pod wodą z mydłem lub przy użyciu specjalistycznych preparatów.

  1. Satisfyer Sweet Treat – masażer łechtaczki w kształcie loda

Lody, to nie tylko deser. Masażer w kształcie lodów w wafelku to diabełek zamknięty w słodkim wyglądzie. Posiada 10 trybów wibracji, 4 rytmy rotacji „języczków” oraz 3 stopnie prędkości w lewą lub w prawą stronę.

Przy takim pakiecie doznania są gwarantowane. Wykonany jest z higienicznego i bezpiecznego silikonu medycznego. Jest również wodoodporny, możesz więc go użyć także pod prysznicem. Największą zaletą są pieszczoty ” języczkiem”. 

Wybierz swój idelany masażer wedle potrzeb i pragnień. Wybór będzie zależał od Takich indywidualnych preferencji. Masażer łechtaczki do genialny gadżet, który powinien znajdować się w szafce nocnej każdej kobiety. 

Author

Write A Comment