Razem z partnerem chcieliśmy poczuć się jak w filmie. Jednym z naszych ulubionych jest Fifty Shades of Grey. Wpadliśmy na pomysł, aby poczuć się jak bohaterowie tego filmu Anastasia i Christian. Lubimy trochę ostrzejszą grę wstępną, głębszy seks. Pomyśleliśmy, że możemy zakupić różnego rodzaju zabawki erotyczne, które dadzą nam ogromną satysfakcję z gry wstępnej i późniejszych zabaw. Zdecydowaliśmy się na zakup pejcza, jednak nie znaleźliśmy odpowiedniego który odpowiadał by nam pod względem naszych oczekiwań.

Na jednej ze stron znaleźliśmy packę satynową Fifty Shades of Grey Twitchy Palm.

Jakie było nasze zaskoczenie gdy udało nam się znaleźć gadżety erotyczne nawiązujące do tego filmu. Od razu przeczytałam recenzje na temat tego produktu i były bardzo pozytywne. Postanowiliśmy ją zamówić. Gdy do nas dotarła zaskoczyło nas jej świetne wykonanie. Bardzo estetycznie wygląda, jest miękka. Przy pierwszej zabawie byliśmy pozytywnie zaskoczeni. Świat BDSM stanął przed nami otworem.

Packa z jednej strony wykonana jest także ze skóropodobnego materiału, jest wytrzymała i w łatwy sposób można ją wyczyścić. Już kilkukrotne przetarcie jej wilgotną ściereczką w zupełności wystarczy w utrzymaniu czystości!  Gdy mój partner dawał mi klapsy było to bardzo satysfakcjonujące. Mój partner był zachwycony, a ja jeszcze bardziej! Po dłuższym użytkowaniu mogę powiedzieć, że packa nie uległa jakimkolwiek uszkodzeniom! Nie musimy jej wymieniać na nową, jest w idealnym stanie.

Żadne szwy nie uległy popsuciu, a materiale skórko podobnym nie powstały żadnego rodzaju pęknięcia, ani uszkodzenia. Packa idealnie nadaje się do gry wstępnej. Używamy jej, aby podkręcić atmosferę naszych zabaw w łóżku. Podczas stosunku również jej używamy, ponieważ jest bardzo poręczna. Dzięki klapsom oboje z partnerem uzyskujemy jeszcze większą satysfakcję seksualną.

Doskonały gadżet do urozmaicenia gry wstępnej

Przyznam szczerze, że dzięki tej pacce mój partner stał się bardziej stanowczy w łóżku! Przed jej używaniem nasze zbliżenia nie były tak emocjonujące i satysfakcjonujące. Po jakimś czasie nasz seks stał się nudny, czasami niechętnie dochodziło do zbliżeń. Dzięki wejściu w świat BDSM, dzięki pacce Fifty Shades of Grey Twitchy Palm nasze życie seksualne uzyskało inny wymiar!

Od tego czasu zarówno ja, jak i mój partner uzyskujemy potęgujące orgazmy. On jest zadowolony z dawania mi klapsów, a mnie podkręca to, gdy mnie klepie. W sekrecie zdradzę, że gdy mój partner jest w pracy, a ja mam ochotę na małe grzeszki używam sama packi. Idealnie sprawdza się do lekkiego oklepywania moich stref intymnych. Dzięki temu mogę nawet osiągnąć orgazm łechtaczkowy. Jestem pod wielkim wrażeniem tego produktu.

Nigdy bym nie pomyślała, że mogę osiągnąć dzięki takiej zabawce erotycznej ogromną satysfakcję. Przyznam, że moje życie seksualne jeszcze nigdy nie było tak pełne emocji jak teraz! Razem z partnerem możemy serdecznie polecić ten produkt!

Podsumowując

Jeśli chcesz podkręcić swoje życie seksualne, a nie wiesz od czego zacząć packa Fifty Shades of Grey Twitchy Palm będzie idealnym wyborem. Dzięki niej Twoje życie może stać się lepsze. Jeśli miałabym jeszcze raz wybrać zabawkę do spraw łóżkowych byłaby to właśnie packa Fifty Shades of Grey Twitchy Palm.

Ogromnym atutem, który nie raz przeważa nad wyborem produktu jest jego cena. Packa w przeciwieństwie do innych zabawek erotycznych nie jest droga! Razem z partnerem rozważamy zakup innych zabawek Fifty Shades of Grey. Jeśli Ty lub Twój partner jesteście fanem Fifty Shades of Grey i chcecie się poczuć jak Anastasia i Christian musicie mieć tę packę.

Author

Write A Comment