Wkradają się do naszej sypialni i podkopują naszą wiarę w erotyczne możliwości i wyzwania, a także powodują, że wstydzimy się własnego ciała i nie akceptujemy w pełni tego jak wyglądamy. Mowa tutaj oczywiście kompleksach, które potrafią nieźle narozrabiać w naszej sypialni…

Oto kilka niezłomnych porad na to w jaki sposób się ich pozbyć i w pełni cieszyć się życiem seksualnym.

Kompleksy związane z własnym ciałem, te rzeczywiste, a także te wyimaginowane sprawiają, że w trakcie zbliżenia intymnego mamy ochotę zgasić światło i podciągnąć kołdrę aż pod samą brodę. Tak na dobrą sprawę mało kto potrafi przyznać, że nie trapią go żadne kompleksy. Kobiety najczęściej wstydzą się swojej nadmiernej wagi, zapachów, które wydobywają się w trakcie zbliżenia z miejsc intymnych, zwiotczałej skóry, oznak starzenia, itp… Jak z tym walczyć? Oto kilka ciekawych wskazówek.

Podobny obraz

Aby całkowicie pozbyć się kompleksów w łóżku, warto zacząć eksperymentować

To idealny sposób na przełamanie wstydu i barier. Jeżeli jesteście sobie bliscy i bardzo się kochacie to nawet nieudane pierwsze próby nie zdołają Wam zepsuć humorów. Panie powinny uświadomić sobie, że ich partnerzy wręcz szaleją za ich intymnych zapachem i w żadnym wypadku nie powinny się wstydzić z tego powodu. Również i widok ich narządów intymnych jest czymś w rodzaju stymulatorów seksualnych, a także jednym z najsilniejszych bodźców inicjujących do podjęcia decyzji o zbliżeniu z partnerką.

Znalezione obrazy dla zapytania beautiful naked passion gif

Co ciekawe, niemalże wszystkie przedstawicielki płci pięknej mają tendencję do tego, że bardzo często porównują się do innych. Otóż każda z nas jest piękna na swój własny sposób. Nie ma osób idealnych, dlatego też nie warto porównywać się z innymi, którzy według nas są o wiele bardziej atrakcyjni niż my. Być może ta osoba, którą idealizujemy również posiada swoje własne kompleksy, z którymi walczy.

Polecam wrócić do wpisu, w którym pisałam o tym, jak czuć się i być seksowną 😉

Podobny obraz

 

Author

Write A Comment