Gra wstępna to dotykanie, pieszczenie, lizanie i pocieranie miejsc erogennych, czyli ujmując: są to wszelkie czynności mające na celu wzbudzenie naszego podniecenia. Oprócz tego, celem pieszczot, którymi mężczyzna obsypuje swoja kochankę jest doprowadzenie do większego ukrwienia jej narządów płciowych, co z kolei ułatwia wytwarzanie śluzu. Bardziej nawilżona kobieca wagina to przede wszystkim mniej bólu w tracie stosunku, którego kobieta niekiedy doświadcza.

Prawda jest taka, że dla wielu z nas gra wstępna to prawdziwy klucz do udanego stosunku

Znalezione obrazy dla zapytania gra wstępna gif

Niektórym starczy zaledwie kilkanaście minut, inni zaś preferuję dłuższą rozgrzewkę. Szczególnie płeć piękna upodobała sobie przedłużające się, miłosne igraszki.

Zatem czy istnieje jakiś sprawdzony sposób na idealną grę wstępną?

Przede wszystkim należy skupić się na potrzebach swojego partnera, bowiem niektóre rzeczy mogą sprawiać mu czystą przyjemność, inne zaś niekoniecznie. To po pierwsze. Po drugie, wytężamy swoje zmysły i staramy się zapomnieć o problemach życia codziennego. Najlepiej będzie również jeżeli wyłączymy wszystkie telefony, które mamy w domu, telewizor i komputer. Tych podniosłych chwil nie powinien zakłócać żaden elektroniczny dźwięk. Do gry wstępnej należy się przyłożyć. Nie możemy robić niczego na siłę. Inaczej nasz partner albo partnera szybko to zauważy.

Znalezione obrazy dla zapytania gra wstępna gif

Istotne są tutaj również wszystkie ruchy naszego ciała, nasz dotyk, zapach, a także głos. Wyostrzenie tych wszystkich zmysłów pozwała zapomnieć o otaczającej nas rzeczywistości. Panie nie powinny zapominać o tym, że praktycznie każdy mężczyzna jest wzrokowcem, zatem nic nie podnieci go bardziej niż widok swojej partnerki ubranej w seksowną bieliznę. Wiem to z własnego doświadczenia.

Kolejną istota sprawy jest uzmysłowienie w delikatny sposób naszemu partnerowi o tym, co sprawia nam największą przyjemność. Wiele kobiet uwielbia elementy gry wstępnej wraz z pobudzeniem łechtaczki. Istotne jest również to, że gdy mamy ochotę na wprowadzenie do naszej gry wstępnej nowych i pobudzających nasze podniecenie elementów, a nasz partner nie ma na to odwagi, pod żadnych pozorem nie należy go do niczego zmuszać. Możemy natomiast stopniowo wprowadzać go w kontakt w naszym ciałem.

Gra wstępna kończy się wtedy, gdy oboje jesteście gotowi na to, żeby doprowadzić do penetracji

Zazwyczaj mężczyznom udaje się to prędzej. Zatem cierpliwie czekają na to, aż ich partnerka osiągnie gotowość, bez zbędnych ponagleń, itp. To prawda, że apetyt wzrasta w miarę jedzenia. Gra wstępna powinna być doskonalona przez każdy związek partnerski. Stopniowo wprowadzajcie do niej nowe elementy, poddawajcie się eksperymentom miłosnym i nie szczędźcie sobie chwil pełnych namiętności i podniecenia.

Author

Write A Comment