Orgazm to wspaniały stan umysłu, który zazwyczaj jest uzupełnieniem miłosnych igraszek pomiędzy parą dwojga kochanków. Niestety, gdy mężczyzna dostaje pierwszy orgazmu, a jego partnerka odczuwa silną potrzebę kontynuowania zbliżenia nadal, w tym wypadku może pojawić się niezręczna sytuacja.

I właśnie tutaj kobieta powinna trzymać rękę na pulsie, ponieważ istnieje wiele sposobów na to, aby skutecznie opóźnić orgazm u swojego partnera. Warto do tego dążyć, chociażby z tego względu na to, aby przedłużyć cudowne chwile namiętności i uniesienia…

Jak opóźnić orgazm u mężczyzny? Wypróbowane sposoby.

Jeżeli czytasz to wszystko, to być może właśnie i Ty masz podobny problem w relacjach seksualnych ze swoim partnerem, zatem ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Tak, dla Ciebie, nie dla niego. To Ty w tej całe sytuacji musisz wykazać się odrobiną sprytu i w odpowiedni sposób przejąć inicjatywę w trakcie trwania stosunku oraz pokierować go w ten sposób, aby potrwał znacznie dłużej.

Po pierwsze: nie bądź zła na swojego partnera. To przecież nie jego wina, że na sam Twój widok nie może pohamować swojego podniecenia. Negatywne emocje są ostatnia rzeczą, która powinna wziąć w tej sytuacji nad Wami przewagę.

Po drugie: zastosuj odpowiednie pozycje seksualne. To właśnie dzięki nim opóźnisz wytrysk u swojego mężczyzny.

Są to na przykład: pozycja misjonarka. W tej sytuacji przypilnuj, aby w chwili zbliżania się do wytrysku, Twój partner szybko wyjął członka z Twojego wnętrza oraz mocno ucisnął go u nasady. Dopiero w chwili opadnięcia podniecenia możecie na nowo zacząć zabawę. Na tym etapie możecie również przejść z pozycji klasycznej do takiej, w której Ty unosisz swoje nogi do góry, opierając się o jego ramiona. Uwierz mi, z doświadczenia wiem, że to działa!

Pozycja od tyłu jest kolejnym sprawdzonym trikiem, który działa na opóźnienie jego orgazmu. W tym przypadku odwracasz się tyłem i unosisz lekko nogę. Wtedy on wchodzi w Ciebie od tyłu, a Ty pilnujesz, aby jego ruchy były rytmiczne i powolne. Jeżeli zaś on zagalopuje się do szaleńczego tempa, wyszepcz mu wprost do ucha: „kochanie… wolniej…”. Co jakiś czas możesz też zmieniać nogę, którą unosisz do góry.

Znalezione obrazy dla zapytania wytrysk gif

Pozycja siedząca to istny fenomen jeżeli chodzi i sposoby na kontrolowanie orgazmu u swojego mężczyzny, ponieważ w tym przypadku to właśnie kobieta obiera całkowity prym nad kontrolą intensywności doznań oraz szybkości penetracji.

Znalezione obrazy dla zapytania oral sex gif

Najlepiej jakbyś wykonywała powolne, mozolne ruchy, a w chwili kiedy Twój partner będzie już bliski szczytowania – na chwilę przerwij.

Powodzenia i do dzieła!