Odpowiadając na pytanie w tytule – tak! Zapomnij o dietach-cud i wyczerpujących ćwiczeniach. Zamiast katować się liczeniem kalorii, spróbuj bardziej naturalnej i na pewno o wiele przyjemniejszej metody na schudnięcie, jaką jest seks ze swoim partnerem.

Gra wstępna

Oczywiście nie wystarczy tylko dać się ponieść emocjom, żeby spalić nadmierny tłuszcz. Jeśli lubisz w łóżku być damą, której każdy usługuje to niestety, ale nie schudniesz dzięki temu za wiele. Tutaj istnieje zasada, że im więcej się ruszasz, tym lepiej. Więc proponuję rozpocząć wasze zbliżenie od erotycznego tańca lub podniecającego striptizu, który nie tylko pomoże Ci spalić więcej kalorii, ale i rozbudzi Was jeszcze bardziej.

Nie ma dobrego seksu bez dobrej gry wstępnej. W tym wypadku warto wymyślić coś bardziej rozbudowanego niż Wasze podstawowe igraszki. Od siebie polecam gorąco wprowadzenie długiej i nieco wymyślnej stymulacji oralnej. Im więcej wymyślisz tym lepiej, a Twój partner na pewno Ci za to podziękuje. Często zmieniaj też ułożenie ciała i nie zapomnij o gorących pocałunkach. Wszystko to pozwoli Ci nie tylko schudnąć, ale i cieszyć się przyjemnym, emocjonującym stosunkiem.

Seks

Warto spróbować pozycji stojących i siedzących, w których to Ty dominujesz. Wymagają one wprawdzie nieco więcej wysiłku i wprawy, ale czego się nie robi dla szczupłej sylwetki i orgazmu. Od siebie polecam tu wszelkie kombinacje pozycji na jeźdźca lub stojące 69. Ale kamasutra jest bogata w swoich przykładach, więc na pewno znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. Niemniej, podczas seksu zmieniajcie pozycje!

A skoro już o zmienianiu mowa, to pora zainteresować się innymi miejscami niż wasza sypialnia. Nie musicie od razu wychodzić na zewnątrz, ale seks pod prysznicem, na blacie w kuchni lub krześle potrafi być niezwykle ekscytujący. Wymaga też większej pracy mięśni, więc na pewno pomoże Ci spalić zbędne kalorie. Podczas walki o figurę w łóżku pamiętaj też o tym, że warto eksperymentować ze wszystkimi technikami. Zwalniaj i przyspieszaj naprzemiennie, zaciskaj mięśnie i rozluźniaj. To o czym tutaj wspominam nie tylko pomoże Ci zgubić zbędne kilogramy, ale także pozwoli odkryć zupełnie nowe techniki erotyczne. Nawet jeśli jesteś zadowolona ze swojej sylwetki, warto spróbować czegoś nowego!

Author

Write A Comment