Pierwszy seks z kobietą może przysporzyć problemów. Porad też prawie nie ma gdzie szukać, bo większość kobiet z doświadczeniem nie chwali się nim. A przecież może to dotyczyć każdej z nas i nie ma nic bardziej kobiecego niż seks z inną dziewczyną.

Bez nerwów

Dokładnie tak powinnaś podejść do jakichkolwiek zbliżeń z tą samą płcią. Szczególnie, gdy nie masz doświadczenia. Z biegiem czasu seks z kobietą staje się równie naturalny, co z mężczyzną. Nie martw się jednak, jeśli nadal czujesz pewne opory przed kontaktem z nią. To minie. Przede wszystkim zapewnijcie sobie odpowiednie warunki i miejsce. Nic nie powinno wam przerwać ani odwrócić uwagi od siebie. Wyłączcie telefony, ubierzcie się, jak na randkę i zacznijcie od lampki albo dwóch wina.

Podobny obraz

Rozmowa

Zanim przejdziecie do czynów, po prostu porozmawiajcie ze sobą. Niezależnie od tego czy znacie się 2 dni czy 20 lat. Krótka pogawędka przy dobrym winie pomoże wam się rozluźnić i stworzyć odpowiedni nastrój. Warto też zadbać o odpowiednią muzykę i puścić ulubiony album lub składankę w tle.

Kiedy emocje wzrosną

Jeśli to też jej pierwszy raz lepiej zacząć powoli. Wyczujesz ten moment, bo zdarzał Ci się on już wielokrotnie z mężczyznami. Możesz jedynie czuć lekką nieśmiałość. Dotykajcie się powoli, czule. Pamiętaj, że to pierwszy raz, więc nie warto się spieszyć. Osobiście zaczynałam zawsze od krótkich i niepewnych pocałunków, żeby wyczuć czy ona też jest na to gotowa. Potem dopiero dochodził dotyk dłoni na szyi, piersiach, idąc coraz niżej. Jeśli uda wam się przełamać pierwsze lody, reszta pójdzie już zupełnie łatwo i naturalnie.

Podobny obraz

Wybór pozycji

Zanim przedstawię parę pozycji, muszę Cię ostrzec. Seks z kobietą jest często powolny, czuły i długi na początku. Tak naprawdę dążysz wtedy do samej przyjemności, niekoniecznie do orgazmu, choć zapewniam, że one się zdarzają. I oczywiście czerpanie inspiracji z seksu z mężczyzną jest w porządku. Wszelkiego rodzaju minetki i palcówki tu też działają cuda.

69 – czyli kładziecie się dokładnie tak, jak wygląda ta pozycja, tyle że trzeba się mocno trzymać za nogi. Następnie pieścicie się nawzajem językami.

Seks tantryczny – siadacie naprzeciwko siebie, oplatając sie nogami i nawzajem masujecie swoje piersi.

Prawie jak na jeźdźca – jedna z was leży, a druga siada na niej, ocierając się swoją cipką o drugą.

To wasz pierwszy raz, więc nie dziw się, że nie proponuję Ci dildo czy wibratora. Na to przyjdzie czas na waszym następnym spotkaniu.

Podobny obraz