Zjawisko, które nazywamy kobiecym wytryskiem po raz pierwszy zostało odnotowane w 1950 roku, natomiast dokładniejszej analizie zostało poddane w latach 80-tych XX wieku. Jednakże na to skąd się bierze kobiecy wytrysk, a także jakie są jego główne przyczyny – jak do tej pory jeszcze nie zdołano podać konkretnej odpowiedzi.

Od zawsze wiedziały o nim chińskie kurtyzany, a także indyjskie mistrzynie tantry. W naszej kulturze jednak było to zjawisko nietypowe. Otóż kobiety, które doznawały wytrysku w trakcie uprawiania seksu, były uznawane za takie, które mają problemy ze swoim układem moczowym.

Podobny obraz

Kobiecy wytrysk jest to jak najbardziej realne zjawisko

Skąd się bierze i w jaki sposób można go spowodować? Otóż hipotez odnośnie tego tematu jest bardzo wiele. Jedna i najbardziej prawdopodobna głosi, że kobiecy wytrysk to nic innego jak odpowiednia stymulacja słynnego puntu G w ciele kobiety. To skupisko tkanki z gruczołami, które z kolei otacza cewkę moczową. W książce pod tytułem „Kobieta multiorgazmiczna” poświęcona jest temu przypadkowi dość szczegółowa adnotacja, która charakteryzuje to zjawisko i określa je do obszaru analogicznego do męskiej prostaty, które powstało z identycznej tkanki embrionalnej. Okazało się, że poddana szczegółowym badaniom kobieca ejakulacja złożona jest ze związków analogicznych do męskiego nasienia, jednakże z tą zasadniczą różnicą, że nie zawiera plemników. Są to między innymi antygeny PSA, a także kwaśna fosfataza sterczowa.

Znalezione obrazy dla zapytania women squirt  gif

Jednakże jak wygląda to tajemnicze zjawisko, które budzi tyle kontrowersji?

Otóż okazuje się, że jest tak różne w każdym wypadku, że ciężko opisać przynajmniej jeden, uogólniający przypadek. Czasami jest to kilka kropli płynu wypływająca z kobiecej pochwy, niekiedy jednak istna fontanna, która strzela na wysokość ponad dwudziestu centymetrów i z całą pewnością nie jest to śluz pochwowy, który w porównaniu z kobiecym wytryskiem ma bardziej gęstą konsystencję.

Podobny obraz

Prawda jest taka, że relacje seksualne rządzą się swoimi, własnymi prawami. Nie należy się zatem wstydzić reakcji własnego ciała na przeżyte doznania. Drogie Panie, pamiętajcie, że większość mężczyzn będzie zadowolona z takiego „mokrego” obrotu sprawy  😉

Author

Write A Comment