Podnieca cię oglądanie filmów na których ktoś inny uprawia namiętny seks? A może sama byś chciała być w centrum uwagi i marzy Ci się żeby to właśnie Ciebie oglądano? Propozycja uprawiania seksu z wieloma partnerami wydaje Ci się niezwykle kusząca? Być może seks grupowy jest właśnie dla Ciebie!

Jeżeli trzy osoby naraz uprawiają ze sobą seks, wtedy mówimy o trójkącie. Natomiast przy więcej licznie osób określenie to nosi już nazwę: seks grupowy, albo seks zbiorowy.

Podobny obraz

Pamiętaj o tym, że jeżeli już będziesz uczestniczyć w tego rodzaju zbliżeniu seksualnym, musisz być przygotowana na to, że nie ma tutaj jednolitego schematu wdrążenia się do akcji. W tym przypadku działamy przede wszystkim intuicyjnie, a także nie wymuszamy na kimś innym zbliżenia. Stosunek płciowy wymaga zgody obu stron, dlatego też istotne jest to, aby się nikomu nie narzucać. Wtedy urok zbiorowego zbliżenia może łatwo prysnąć.

Okazuje się, że seks grupowy może mieć różny charakter

Czasami pary, które są ze sobą w związkach umawiają się z innymi parami, żeby na przykład uprawiać seks ze swoimi partnerami w tym samym pomieszczeniu. W innych przypadkach wszyscy uczestnicy spotkania uprawiają ze sobą seks, bez względu na płeć, wiek, a także rodzaj wyznania seksualnego.

 

Jeżeli zatem i Ty masz ochotę na podjęcie się tego wyznania, zaproponuj to również swojemu partnerowi.

Razem będzie Wam raźniej. Zapewniam Cię z własnego doświadczenia, że niekoniecznie musisz spotkać się z odmową. Jednakże musisz zdawać sobie sprawę z tego, że seks z wieloma partnerami naraz to nie najlepszy pomysł w momencie gdy Wasz związek jest na poziomie rozkwitu, bądź też przechodzi trudne chwile. Warto również uświadomić partnerowi, że Twoja propozycja nie wiąże się w żadnym wypadku z jego niedoskonałościami odnośnie jego roli w Twoim życiu seksualnym. Musisz zaznaczyć, że to jedynie Twoja fantazja erotyczna i nic więcej.

Podobny obraz

Jeżeli już obydwoje zdecydujecie się na pójście na całość, pozostaje jeszcze jedna, ważna kwestia, a mianowicie dobór odpowiednich kochanków seksualnych

Otóż mogą to być zupełnie obcy dla Was ludzie, a także Wasi znajomi. Nie ma wątpliwości, że w towarzystwie osób, które już dobrze znacie będzie łatwiej się Wam zrelaksować. Jednakże z drugiej strony istnieje tutaj bardzo duże ryzyko utraty Waszej przyjaźni. Dlatego ja bym osobiście oponowała za tym, żeby seks grupowy uprawiać z kimś zupełnie dla nas obcym. Jak znaleźć takie osoby? To nie jest trudne. Z osobami, które również tak samo jak i Ty szukają partnerów seksualnych do seksu grupowego możesz nawiązać kontakt wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło „swingers”.

Jesteście gotowe? Miłej zabawy

 

Author

Write A Comment