Dzisiaj porozmawiamy o tym, co jest problemem dla wielu kobiet i spełnieniem marzeń dla ich mężczyzn. Dokładnie tak, o przejmowaniu inicjatywy przez płeć piękną. Jeśli myśląc o tym rumienisz się, czujesz niepewnie i nie chcesz o tym rozmawiać, zaczekaj! To nie jest, aż tak trudne. Wymaga pracy, ale zapewniam, że efekty są zdumiewające!

Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że nieśmiałość podczas seksu z czegoś wynika i nie zwalczysz jej w dwa dni

Jeśli przez większość czasu to twój mężczyzna inicjuje stosunki, wybiera pozycje i proponuje nowości, to zdecydowanie jest coś nie tak. Oczywiście, nie ma w tym nic złego, jeśli odgrywa się rolę uległej. Ale niestety w większości przypadków to zupełnie inna sytuacja.

Rozmowa

Po pierwsze i najważniejsze: rozmawiaj ze swoim mężczyzną. O seksie, swoich pragnieniach i fantazjach. Jeśli uważasz, że nie masz żadnych, poczytaj więcej o tym temacie, zainteresuj się innymi rodzajami niż klasyczny seks, przejrzyj recenzje gadżetów. Zgłęb wiedzę, a następnie przeprowadź otwartą rozmowę o seksie. Pamiętaj, że musisz powiedzieć, co ty chcesz zrobić i co według ciebie byłoby fajne. Daj mu również wybór, zamiast zawsze polegać na jego pomysłach. Nie zapomnij też o zademonstrowaniu mu tego, że interesujesz się nim i pożądasz go.

Znalezione obrazy dla zapytania couple sex gif tumblr

Z czasem warto wprowadzić tak zwany dirty talk. To nadal rozmowy o własnych pragnieniach, ale w bardziej sprośny i pieprzny sposób. To ten rodzaj słów, który nie musi być specjalnie trafny, ale budzić ogromne emocje.

Bielizna i twoje ciało

Wiele moich koleżanek przyznaje, że w seksownej bieliźnie czuje się o wiele pewniej i bardziej kobieco. Nic w sumie w tym dziwnego, eksponujesz wtedy swoje piękne ciało, a jednak wciąż coś pozostaje ukryte. I właśnie dlatego powinnaś zacząć używać erotycznej, niegrzecznej bielizny. Załóż ją i chodź w niej w swoim mieszkaniu, zaprzyjaźnij się z nią, tańcz przed lustrem, a potem pokaż się w niej swojemu mężczyźnie. Świadomość piękna swego ciała doda ci pewności siebie. Ponadto proponuję również założyć szpilki, co pozwoli Ci poczuć się wyższą oraz bardziej podnieci twojego mężczyznę. Mnie to bardzo pomogło w zyskaniu pewności siebie.

Podobny obraz

Przejęcie inicjatywy

Uwaga – ta rada będzie, aż zbyt prosta. Po prostu do niego podejdź, złap mocno i pocałuj. Najlepiej miej zamknięte oczy – to pozwoli ci się nieco rozluźnić i faktycznie przejąć inicjatywę. Nie pozwól mu się dotknąć. To może się wydawać śmieszne, ale jestem pewna, że on szybko zrozumie, o co chodzi i pozwoli ci się prowadzić. Kiedy już poczujesz, że masz nad nim kontrolę – zrób z nim, co chcesz. Szarpnij go za włosy i każ się wylizać. Wbij się na jego penisa. Spełnij wszystkie swoje fantazje.

Podobny obraz

Jeśli pierwsza opcja cię przeraża, dam ci trochę łagodniejszą radę. Spróbuj zacząć od striptizu

Gdzie tu jest niby łagodniej?! Ano tu, że możesz go zrobić stojąc tyłem do mężczyzny, a potem powoli i subtelnie się odwracać. Poczujesz się swobodniej, a przy tym już masz kontrolę nad sytuacją. W końcu to on czeka podniecony na ciebie.

Wiele pomysłów na przejęcie inicjatywy możesz również znaleźć w opowiadaniach oraz powieściach erotycznych. Polecam również spróbować pozycji na jeźdźca, a po pewnym czasie facesittingu. Twój mężczyzna będzie zachwycony!

Author

Write A Comment