Ilu to już mężczyzn szukało tego mitycznego miejsca, jakim jest punkt G. Tej jednej z najbardziej erogennych sfer kobiety, której pieszczenie ma doprowadzić do silnych orgazmów. Niektórzy nawet zwątpili w jego istnienie. Niemniej, zapewniam, że legendarny punkt G istnieje, a znalezienie go wcale nie jest długie i trudne, jak ludziom się wydaje.

Jak znaleźć punkt G?

Poszukiwania warto rozpocząć z partnerem, aczkolwiek nie jest on niezbędny. Punkt G znajduje się na głębokości 3-5 cm od wejścia pochwy, na jej przedniej ściance. Nie jest on jednak magicznym przyciskiem, który sprawia, że kobieta nagle staje się mocno podniecona. Wręcz przeciwnie, znalezienie go jest łatwiejsze, kiedy już jesteś mokra.

Znalezione obrazy dla zapytania masturbacja gif tumblr

Punktu G szukamy za pomocą dwóch bądź jednego palca

Możesz też poprosić partnera, żeby użył do tego celu języka. Ja właśnie w taki sposób odnalazłam swój punkt G. Proponuję rozpocząć po dłuższej grze wstępnej i stopniowo wsuwać palce bądź język do pochwy, najpierw pieszcząc jej wejście i okolice wokół. Pamiętaj, żeby kierować się ku jej górnej części.

Znalezione obrazy dla zapytania masturbacja para gif tumblr

Punkt G ma strukturę podobną do podniebienia za przednimi zębami. Jest pofałdowany, bardziej szorstki niż ściany pochwy. Powinnaś ponadto poczuć wyraźne zgrubienie, kiedy już go znajdziesz.

Stymulacja

Po znalezieniu punktu G pora przejść do najprzyjemniej części, czyli stymulacji punktu G. Niezależnie od tego czy robisz to sama, czy z partnerem, używacie palców bądź języka działanie jest bardzo podobne – należy delikatnie masować i naciskać to miejsce, stopniując siłę ucisku. W trakcie zabawy sama zauważysz, co sprawia ci największą przyjemność. Jeśli robisz to z partnerem mów mu, jaki dotyk w i którym miejscu działa na ciebie najmocniej. Warto skupić się na tym jednym punkcie. Osobiście najłatwiej mi osiągnąć orgazm stosując regularne naciskanie na punkt G, ale tobie radzę spróbować każdej metody. Podczas zabawy warto też użyć lubrykantu.

Podobny obraz

Oczywiście, o ile znaleźć punkt G najłatwiej palcami bądź językiem, o tyle istnieje możliwość stymulacji go podczas stosunku. Musisz tylko wziąć pod uwagę, że jest to możliwe jedynie w pozycjach, w których penis dotyka przednich ścian pochwy. Najłatwiejszą z nich jest pozycja od tyłu – na pieska, która nadaje się idealnie na początek. Orgazm pochwowy można też osiągnąć w pozycjach na łyżeczkę i na jeźdźca, aczkolwiek jest to już nieco trudniejsze. Od siebie dodam, żebyś uważała za pierwszym razem, bo często przyjemność płynąca z tego rodzaju seksu jest bardzo mocna.

Ciekawym sposobem jest również wykorzystanie wibratora, stymulującego punkt G

Większość takich wibratorów jest delikatne wygiętych u szczytu, co ułatwia znalezienie punktu oraz zapewnia najwyższą dawkę przyjemności. Sama używam go, kiedy czeka mnie dłuższa rozłąka z moim mężczyzną. Większość z nich jest bardzo prosta w użyciu i pozwala na długie, emocjonujące wieczory. Nawet z partnerem.

Author

Write A Comment