Ostatnio dowiedziałaś się, jak się przygotować do seksu analnego, żeby Twój pierwszy raz był możliwie najmniej bolesny. Dzisiaj zajmiemy się właśnie pierwszym stosunkiem analnym. Liczę, że jesteście już dawno po przygotowaniach, poznaliście swoje własne pragnienia i jesteście gotowi na miłość grecką.

Gra wstępna

Gra wstępna jest bardzo ważna przy seksie analnym. Jak dobrze wiesz, odbyt – w przeciwieństwie do pochwy – nie rozciąga się samoistnie. Nawet jeśli jesteście już po wielu zabawach analnych, warto to powtórzyć przed stosunkiem. Najlepiej zacząć od relaksującego masażu. Połóż się na brzuchu i niech Twój mężczyzna delikatnie masuje całe Twoje ciało od karku po pośladki. Następnym krokiem jest włożenie nawilżonego lubrykantem lub śliną palca do odbytu i jego łagodne rozciągnięcie. Innym sposobem jest też odbycie tradycyjnego seksu przed zbliżeniem analnym, ale zakończenie go przed orgazmem. Warto wypróbować obie metody.

Odpowiednie pozycje

Istnieją 3 w miarę uniwersalne pozycje, które powinny zapewnić podczas seksu analnego minimum bólu i maksimum przyjemności. Oczywiście, pozycja zależy od Ciebie, wybierz tę, w której będziesz czuła się najbardziej rozluźniona i spokojna.

Na pieska – osobiście polecam ją najbardziej, ponieważ dzięki temu Twój partner ma dobry dostęp do Twojego tyłka, a Ty możesz kontrolować siłę i szybkość jego poruszania się.

Misjonarska – w przypadku seksu analnego warto wspomóc się kilkoma poduszkami podłożonymi pod biodra oraz przykurczyć nogi bliżej klatki piersiowej. Pozwala na kontakt wzrokowy z partnerem.

Na boku – nogę na górze przysuń bliżej klatki piersiowej, a drugą pozostaw wyprostowaną. Osobiście nie przepadam za tą pozycję, bo mężczyznom czasami trudno jest znaleźć odpowiedni kąt, ale może u Was się sprawdzi.

Na koniec

W ,,Przygotowaniu do seksu analnego” pisałam, jak się przygotować również przed Twoim pierwszym razem, jednak pozwolę sobie przypomnieć o tym, że bardzo ważną rzecz stanowi lubrykant. Nawet nie próbujcie się kochać bez niego. Po waszym pierwszym razie zróbcie sobie przerwę od seksu analnego na tydzień, żeby wszystkie otarcia i podrażnienia, które mogą się pojawić, zagoiły się.

Author

Write A Comment