Przygotowanie do seksu analnego

Miłość grecka, pomimo swojej kontrowersji, zyskuje coraz więcej zwolenników, co mnie niezmiernie cieszy. Szczególnie, że wiele kobiet uważa, że orgazm analny jest czymś świetnym i zupełnie innym niż ten związany ze stymulacją waginy.

Warto jednak pamiętać, że do seksu analnego trzeba się przygotować i zadbać o to, żeby każdy stosunek przebiegał przyjemnie i bezboleśnie dla obu stron. Z tego względu przygotowałam kilka porad dla początkujących, jak zacząć kochać się po grecku.

Mężczyźni to też ludzie

Z własnych doświadczeń, jak i wielu znanych mi kobiet wynika, że boimy się przede wszystkim dwóch rzeczy: bólu i przykrej niespodzianki podczas seksu. Jeśli chodzi o ból, to poniżej znajdują sie rady jak go uniknąć. Mocno streszczając – pieszczona i przygotowywana do seksu pupa nie ma prawa zaboleć już w chwili seksu. Jeśli się uspokoisz i będziesz rozluźniona wszystko nie tylko pójdzie bezboleśnie, ale i ogromnie przyjemnie.

Jeśli natomiast chodzi o to, że twój partner może się pobrudzić. Cóż, zaufaj mi, że jeśli będziesz przestrzegać podstawowych zasad higieny, niemal nie istnieje taka możliwość. A nawet jeśli trafi się coś niewielkiego – pamiętaj, że mężczyźni to też ludzie. Delikatne zabrudzenie nie powinno stanowić problemu. Nie mówię tutaj o seksie podczas kilkudniowej biegunki lub zaparć, bo to dość oczywiste, że w tych dniach seks analny jest co najmniej niewskazany. Jeśli mimo to nadal się obawiasz – polecam na parę dni przed stosunkiem zmienić dietę na lżejszą i pić dużo wody. To powinno umożliwić regularne wizyty w toalecie i uspokoić twoje nerwy.

Najpierw palec

Niestety odbyt, w przeciwieństwie do twojej cipki, nie rozciąga się i często jeśli twój partner napotka opór, to już raczej nic z tym nie zrobicie. Dlatego bardzo ważne jest, żeby seksu analnego nie rozpoczynać od razu od stosunku. Zacznijcie od przyzwyczajenia twojej pupy do tego, że coś będzie się w niej znajdować. Najlepiej sprawdza się w tej sytuacji stymulacja palcem nawilżonym lubrykantem lub śliną. Z czasem, kiedy przestaniesz odczuwać opór i dyskomfort, możesz dołożyć więcej palców lub nawet skorzystać z małych zabawek erotycznych dedykowanych pieszczotom analnym. Pamiętaj, że nic na siłę! Nawet u kobiet, które nigdy nie miały oporu psychicznego przed penetracją odbytu, zdarzają się problemy z zaciśniętymi mięśniami.

Jak to jest z tą lewatywą?

Lewatywa konieczna nie jest. Wystarczy jeśli kilka godzin przed stosunkiem skorzystasz z toalety. Oczywiście, jeśli nadal nie czujesz się czysta wewnątrz nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić lewatywę. W aptece znajdziesz zarówno gruszki do lewatywy, jak i jednorazowe wlewy, które na pewno oczyszczą cię w pełni. Przed samym seksem powinnaś dokładnie umyć nie tylko ciało, ale i odbyt oraz jego okolice. Osobiście polecam zrobić to własnymi palcami z mydłem lub płynem do higieny intymnej. Potem tylko wypłukać wszystko strumieniem wody i gotowe.

Odpowiednie nawilżenie i bezpieczeństwo

Wspominałam już o tym, ale powtórzę. Nieważne czy dopiero zaczynanie, czy jesteście już o krok przed pełnym stosunkiem analnym. Odbyt nie wytwarza żadnego naturalnego nawilżacza, dlatego użycie lubrykantu jest konieczne, żeby zapobiec otarciom, bólowi, a także ułatwić stymulację. Równie ważna jest gra wstępna nastawiona na pieszczoty pośladków i odbytu. Nawet, jeśli posiadasz stałego partnera warto zaopatrzyć się w prezerwatywy. Bakterie, które nie sprawiają problemów w odbycie, mogą wywołać infekcje penisa i pochwy. Może to nie brzmi zbyt romantycznie, ale po jakiejkolwiek stymulacji odbytu (nawet palcem) konieczne jest dokładne umycie rąk/zabawek/penisa, żeby nie narazić się na żadne nieprzyjemne choroby.

Oceń:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
By |2018-05-30T21:45:07+00:0018.09,2018|Categories: Seks triki|Tags: , , , |0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.