Seksowne selfie to podstawa udanego sextingu. Może je rozpocząć, rozpalić jeszcze bardziej Twojego partnera, ale może też popsuć całą atmosferę. Co więc powinnaś zrobić, żeby Twoje selfie powaliło go na kolana?

Mimika twarzy

Przede wszystkim – mimika twarzy. Dziubek wyszedł z mody już dawno. Szeroki uśmiech, mimo że sprawdza się na wielu rodzajach zdjęć, tutaj nie jest mile widziany. Jeśli już to uśmiechaj się lekko i zalotnie. To musi być uśmiech tajemniczy, kokieteryjny. Dobrze widziane jest także delikatne przygryzanie wargi (tylko nie szalej z tym, bo uzyskasz odwrotny do planowanego efekt) lub lekko otwarte usta, żeby optycznie je powiększyć. Nie spoglądaj prosto w obiektyw aparatu, ale też nie uciekaj wzrokiem. Znajdź sobie jakiś punkt niedaleko i wpatruj się w niego. Jeśli masz małe oczy możesz je otworzyć nieco szerzej (ale też bez przesady) i ewentualnie lekko podnieść brwi.

Twarz

Oprócz mimiki równie ważne jest, żeby Twoja twarz wyglądała świeżo i dobrze. Najlepiej zrób zdjęcie rano, po pełnej pielęgnacji i w makijażu. Nie musi to być bardzo mocny czy seksowny makijaż, wystarczy jeśli zatuszujesz niedoskonałości (przebarwienia, cienie, blizny) i podkreślisz jeden z elementów twarzy. Pamiętaj, że jeśli decydujesz się na wyeksponowanie oczu, to nie skupiaj się już na ustach i odwrotnie (przy mocno zarysowanych, czerwonych wargach odpuść sobie smoky eyes).

Odpowiednie tło

Najlepiej zrób zdjęcie na jasnym, nieprzyciągającym uwagi tle. Ewentualnie w łóżku. Zadbaj o to, żeby za Tobą na zdjęciu nie było widać żadnych dodatkowych elementów czy – co gorsza – bałaganu. Cokolwiek znajdzie się w Twoim pobliżu może odwrócić uwagę od Ciebie. Tyczy się to również Twojego ukochanego kota, który łatwo może się stać głównym bohaterem zdjęcia.

Strój lub jego brak

To ile chcesz pokazać na zdjęciu zależy od Ciebie i osoby, której wysyłasz swoje zdjęcie. Niektórzy lubią lekko odsłonięte, kuszące piersi, a inni uwielbiają nagie zdjęcia. Na pewno powinnaś jednak postawić na obcisłe koszulki, sukienki, ewentualnie krótką spódniczkę lub legginsy. Żadnych bluz, spranych spodni czy za dużych o rozmiar ubrań. Wszystko, co zaburza Twoje proporcje i zakrywa kształty jest wrogiem. W przypadku kolorów warto postawić na klasykę – czerń, biel, ewentualnie soczysta czerwień.

Dobra poza

W zależności od tego, co jest Twoją mocną stroną, postaraj się to wyeksponować. Nie stój jednak na baczność ani nie zupełnie swobodnie. Dobrze byłoby, jeśli przy okazji na zdjęciu pojawi się skrawek Twoich piersi albo ich zarys pod obcisłą bokserką. Niektóre dziewczyny potrafią tak zrobić selfie, że przy okazji eksponują zarówno swój biust, jak i pośladki – możesz spróbować! Postaraj się przyjąć naturalną pozę, która podkreśli Twoją delikatność lub drapieżność.