Rewolucja seksualna sprawiła, że pełnymi garściami czerpiemy z seksu wszystko co najlepsze. Nie boimy się nowy wyzwań i zachowani, które jeszcze dekadę temu wydałyby się jako „dziwne”. Dlatego też używanie wulgaryzmów w łóżku już nikogo nie dziwi. Wielu z nas je wręcz uwielbia, dodają bowiem odpowiedniej pikanterii, która utrwali niejeden zanurzony w monotonni związek.

Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że zanim użyjemy w łóżku jakiegokolwiek wulgaryzmu, należy najpierw wybadać swojego partnera (istnieje małe ryzyko tego, że nie odbierze naszego zachowania w pozytywny sposób).

Prawda jest taka, że niektórzy z nas nie wyobrażają sobie pożycia seksualnego bez używania wulgaryzmów. Są jednak tacy, którzy od nich stronią. Nie mniej jednak, mimo tego, że słowa niecenzuralne w ogólnym kontekście uważane są za coś niestosownego – w trakcie uprawiania seksu pozytywnie wpływają na relacje pomiędzy dwojgiem kochanków. Używanie wulgaryzmów jest bardzo podniecające, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Tak, paniom również sprawia to wiele przyjemności… Sama jestem na to dobrym przykładem – na co dzień nie przeklinam, ale wystarczy, że mój mężczyzna zaciągnie do łóżka i się zaczyna…

Statystyki wykazują także, że na tego typu doznania w sypialni nie decydują się zazwyczaj pary mogące pochwalić się niemałym stażem w swoim związku.

Bynajmniej nie tylko. Otóż wszystko zależy od naszych upodobań jak i również wychowania. Okazuje się, że jeżeli w chwili naszego dojrzewania mieliśmy styczność z osobami, które na temat seksu wypowiadały się w naszej obecności w sposób wulgarny – wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że w przyszłości będziemy stosować wulgaryzmu w trakcie naszych doznań seksualnych.

Prawda jest również taka, że każdy nasz nowy związek jest z kolei zupełnie nowym językiem erotycznym, a wszystko to ze względu na specyfikę danej osoby, z którą się wiążemy oraz naszych uwarunkowań. Nie mniej jednak niezbędna jest tutaj nasza ocena i wybadanie sytuacji. Musimy dobrze poznać swojego partnera, a także „wybadać” jego podejście do sprawy stosowania wulgaryzmów.

Znalezione obrazy dla zapytania passion sex gif

Należy się za to zabrać ostrożnie, najlepiej w trakcie spontanicznej rozmowy. Jego reakcja będzie odpowiedzią na to, czy ma ochotę właśnie w ten sposób urozmaicić Wasze życie seksualne.

Author

Write A Comment