Przebieranki to jeden z najpopularniejszych sposobów na urozmaicenie seksu. W wielu przypadkach nie wymaga dużego nakładu pieniędzy ani wysiłku, żeby osiągnąć zamierzony efekt. Ponadto, wiele kobiet uważa, że przebieranie się za kogoś oraz udawanie jest niezwykle seksowne i podniecające.

Najpopularniejsze kreacje

Najczęściej przebieramy się za policjantkę, pielęgniarkę, striptizerkę, pokojówkę i uczennicę. W zależności od własnych preferencji możemy być niegrzeczną nastolatką, która powinna dostać karę i pewną siebie królową, która nie pozwala się dotykać byle komu. Wymienione wcześniej stroje z łatwością znajdziesz w każdym sex shopie, a czasami nawet w zwykłych sklepach z bielizną. Często można je też dostać na giełdach internetowych w niższych cenach niż w sklepie oryginalnym. Warto jednak wtedy dokładnie wypytać o jakość i materiał stroju. Pamiętaj też, żeby sprawdzić rozmiar i wszystkie wymiary.

Od czego zacząć?

Od tego, co proste i łatwo dostępne. Jeśli jesteś nieśmiała i nie do końca jeszcze wiesz, w którą stronę chciałabyś iść, warto zacząć od seksownej bielizny. Wprowadzenie jej na pewno urozmaici Wasze życie seksualne, a przy tym doda Ci pewności siebie. Strojami, które ja osobiście polecałabym na pierwszy raz są uczennica i pokojówka. Choć sztampowe, najłatwiej jest wczuć się nam w ich role. W końcu każda z nas była kiedyś mniej lub bardziej buntowniczą uczennicą, czyż nie? A pokojówka to jedna z najczęstszych fantazji mężczyzn, warto o tym pamiętać. Co więcej oba stroje kupisz prawie wszędzie lub nawet złożysz z własnych ubrań. Co tu więcej mówić, do dzieła!

Wybór scenariusza

Zanim przejdę do możliwych scenariuszy, pamiętaj że możecie to zrobić bez niego. Jest wielu ludzi, których podnieca już sam strój i wystarczy im myśl o tym, że właśnie kochają się z tą seksowną policjantką, która w każdej chwili może ich skuć kajdankami. Scenariusz to wasz wybór. Ja uwielbiam kiedy gra wstępna zawiera jakieś dodatkowe ,,scenki”, które pobudzają mnie jeszcze bardziej, ale Twoja wola. Jeśli się jednak zdecydujesz na scenariusze, zadbaj o odpowiednią atmosferę, a nawet rekwizyty. Jako niesforna uczennice powinnaś liczyć się z tym, że możesz dostać drewnianą linijką po pośladkach, a także że seks będzie emocjonującym przeżyciem na szkolnej ławce. Z drugiej strony jako okrutna policjantka możesz spokojnie skuć swojego mężczyznę, kazać mu się lizać i wręcz ignorować jego potrzeby. Striptizerka to jedna z moich ulubionych przebieranek. Tak naprawdę nie wymaga nawet za wiele ubrań. Wystarczy Ci krzesło, krótka spódnica, którą z gracją zsuniesz z nóg i pończochy.

Przygodę z przebierankami warto zacząć od ról, w których czujemy się dobrze albo których chcemy spróbować. I nie musisz za każdym razem być kimś innym. Jeśli dobrze wyćwiczysz się w jednej z roli, warto to kontynuować. Z czasem sama zechcesz próbować czegoś nowego.