Pisałam już, jak być dobrą uległą w łóżku, więc teraz przyszła pora na drugą stronę – dominę. W gruncie rzeczy ta rola często potrafi przysporzyć kobietom więcej problemów niż granie uległej. Nie masz się, jednak czym martwić. Z własnego doświadczania dominy pomogę ci nią zostać.

Pozbądź się uprzedzeń i wstydu

Dla wielu kobiet naturalne jest bycie uległą podczas seksu i przypisywanie roli górującej mężczyznom. Często wynika to z uwarunkowanych kulturowo ról społecznych. Jako domina musisz o tym zapomnieć. Także o wstydzie. Pewną siebie i swojego ciała powinnaś być już jako uległa, a dominę wręcz charakteryzują te cechy. Oczywiście na początku może zdarzyć się, że będziesz się czuć skrępowana w nowej roli, zaczniesz śmiać i to nic złego. Musisz jednak stopniowo przyzwyczajać się do nowej roli.

Nie bój się rozkazywać

Jeśli przez całe życie pełniłaś rolę uległej może być ci ciężko przerzucić się teraz na stronę dominującą. Ucz się wszystkiego we własnym tempie, ale nie bądź też zbyt ostrożna. Rozkazy są zupełnie normalne. Warto zaczynać od tych prostych do wykonania, żebyście wspólnie pokonywali własne granice.

Szanuj swojego uległego

Nawet jeśli utartym frazesem jest – możesz z nim zrobić, co tylko chcesz to nie do końca prawda. W przypadku uległych mężczyzn wręcz wymagane jest ustanowienie słów bezpieczeństwa. Większość z nich będzie wniebowzięta, jeśli usiądziesz mu na twarzy i każesz się lizać albo nagle i bez przygotowania zacznie go ujeżdżać, ale nie zgodzi się od razu na wiązanie czy klapsy. Wiele kwestii będziesz musiała z nim obgadać jeszcze przed seksem i mieć jego zgodę. Nie rób nic, co może mu się nie spodobać lub wiązać się z jego krzywdą.

Nie przesadzaj jednak w drugą stronę

Jasne, że rozmowa i wspólne ustalenie granic jest ważne. Ale to nie znaczy, że masz go pytać o pozwolenie na wszystko. Jeśli wcześniej udzielił ci zgody na jakąś technikę już podczas seksu nie zastanawiaj się nad tym, tylko to zrób. Od siebie dodam, że takie rzeczy jak mocniejsze wbijanie paznokci, szarpanie za włosy czy gryzienie z reguły nie stanowi problemu dla nikogo. Warto zacząć od tego.

Skup się na sobie

Oczywiście mówimy tu o skupienie się na swojej przyjemności płynącej z seksu. Dotykaj się na jego oczach, załóż seksowny strój i nie pozwól się rozebrać, drażnij jego penisa, ale nie daj mu dojść. Spraw sobie, jak największą przyjemność. Nawet masturbuj się na jego oczach, ale pamiętaj, że on za czekanie na swoją kolej też powinien dostać nagrodę. Jeśli natomiast był niegrzeczny – ukaż go.

Pozwól mu na odrobinę kontroli

Od czasu do czasu możesz dać mu górować. Niech rozpocznie grę wstępną, pobudzi się, pamiętaj jednak, że nadal to ty jesteś panią. Istnieje mnóstwo kobiet, które nawet w pozycji na misjonarza są dominując i szczerze polecam Ci to rozwiązanie. Kiedy nauczysz się dominować w łóżku samą swoją obecnością z łatwością przyjdzie Ci przechodzenie od roli uległej do dominy.