Miłosne igraszki w wodzie należą do dość popularnej grupy fantazji – obojętnie, czy mówimy o szybkim numerku pod prysznicem, czy też o morskich falach omywających nasze spojone namiętnością ciała. Ich realizacja na pewno dostarczy dreszczyku emocji i przełamie wkradającą się podstępnie rutynę. Zatem, do dzieła!

Miejsce

Jeśli uważasz, że seks pod chmurką nie jest dla Ciebie, wykorzystaj prysznic lub wannę – najlepiej te we własnym domu. Łazienki hotelowe, poza dostarczeniem przyjemnych wspomnień, mogą zakończyć się infekcjami miejsc intymnych. Seks we własnej wannie możesz również potraktować jako „trening” przed działaniami w terenie.

Jeżeli zaś jesteś amatorką wrażeń w plenerze, możecie udać się nad ustronny akwen i oddać się igraszkom np. nad jeziorem. Warto jednak wcześniej sprawdzić stan dna akwenu i jakość wody.  Seks w zanieczyszczonej wodzie również może zakończyć się infekcjami, zaprawionymi obtarciami od unoszących się w wodzie drobin.

Antykoncepcja

W przypadku kiedy nie chcesz ryzykować zajścia w ciążę podczas wodnych uniesień, mam dla Ciebie niezbyt dobre wieści. Niestety, jeśli do tej pory prezerwatywy były przez Was stosowane jako jedyny środek antykoncepcyjny, w przypadku seksu w wodzie ta metoda nie zda egzaminu. Ciężko jest uzyskać wysoki poziom szczelności kondoma wokół penisa, w dodatku może się on niepostrzeżenie zsunąć.

Dlatego też, jeśli nie stosujesz zabezpieczenia w postaci, np. tabletek antykoncepcyjnych, lepszym rozwiązaniem będzie wodna gra wstępna, będąca preludium do właściwych działań na lądzie.

Dodatkowe nawilżenie

Seks w wodzie powinien być „zaplanowanym pójściem na żywioł”. Woda wypłukuje naturalną wydzielinę z pochwy, doprowadzając do przesuszenia tych okolic i mechanicznych obtarć w wyniku penetracji, więc lepiej zadbać wcześniej o dodatkowe nawilżenie. Najlepszym wyborem będzie lubrykant na bazie sylikonu.

Gra wstępna

Seks w wannie lub pod prysznice daje tutaj szerokie pole manewru – od wzajemnego namydlania swoich ciał delikatnym żelem, po stymulację strumieniem wody. Aby podkręcić atmosferę możecie początkowo omijać strefy intymne, skupiając się na potęgowaniu wrażeń i odkrywaniu innych wrażliwych obszarów własnych ciał.

Tak w zaciszu łazienki, jak i w każdej inne scenerii sprawdzą się również wzajemne pieszczoty dłońmi  oraz oralne.

Pozycje

Seks w wodzie kojarzy się z większymi możliwościami ekwilibrystycznymi i możliwością wypróbowania kilku mniej codziennych pozycji z Kamasutry. Jednak ten obraz nieco rozmija się z prawdą.

  • Seks na stojąco – sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dysponujecie stabilnym gruntem pod nogami oraz dodatkowym podparciem, czyli np. pod prysznicem, w basenie.
  • Na siedząco oraz klęcząc – we wszelkich swoich wariantach świetne rozwiązanie w wannie, jacuzzi oraz w płytkiej wodzie naturalnych akwenów.

Czy warto?

Oczywiście! Aby spróbować czegoś nowego, zaspokoić ciekawość, spełnić fantazję, czy też po prostu dać się porwać chwili. Każde dobry i udany seks zbliża Was do siebie, umacnia Waszą relację nie tylko w tym jednym aspekcie. Wyjście z miłosnymi igraszkami z sypialni to znakomity pomysł na to, aby seks był jeszcze przyjemniejszy, bardziej intrygujący, a Wasze pożądanie nie umarło gdzieś pomiędzy kolejnymi sztampowymi stosunkami.

Author

Write A Comment