Podobno każdy mężczyzna marzy o tym, by przynajmniej raz w życiu odbyć trójkąt z 2 kobietami. Co więcej, sporo kobiet uważa, że zgodziłoby się na seks z 2 mężczyznami. Może właśnie dlatego rzadko dochodzi do trójkątów, nawet jeśli oboje są otwarci na nowe doświadczenia.

Jak zachęcić?

https://seksnastki.pl/images/sites/522.gif

Zaufaj mi, w większości przypadków wystarczy wspomnienie o trójkącie i jedna lub dwie rozmowy, żeby twój mężczyzna się zgodził. Oczywiście, zdarzają się i tacy, którzy kategorycznie odmawiają. Jeśli twojemu mężczyźnie przeszkadza jedynie fakt drugiego faceta, może warto iść na kompromis i zaproponować, że raz zrobicie to z koleżanką, a raz z kolegą. Wtedy oboje będziecie zadowoleni. Istnieją jednak też mężczyźni, którzy nie zgadzają się na trójkąt niezależnie od tego, jak będzie wyglądał. W takim przypadku musisz dokładnie dowiedzieć się, co przeszkadza twojemu partnerowi. Jeśli to zazdrość lub lęk, warto szczerze porozmawiać, oswajać go ze swoim pomysłem i stosować powolną strategię. Co jakiś czas zasugeruj mu to, jako urozmaicenie życia erotycznego albo podrzuć jakąś zaletę trójkątów. Taka taktyka zajmie dużo czasu, ale prawdopodobnie przybliży cię do celu.

Inaczej ma się sprawa, jeśli twój mężczyzna nie zgadza się dlatego, że zwyczajnie nie chce. Niektórzy nie lubią wychodzić ze swoim życiem seksualnym poza związek i to nic złego. Możesz próbować delikatnie przyzwyczajać go do tej myśli, ale nie rób nic na siłę.

Przygotowanie

Jeśli oboje tego chcecie, to spokojnie pomiń ten punkt, bo doskonale wiecie, co robić. Gdyby jednak któreś z was było tą mniej pewną, zachęconą stroną warto przed samym stosunkiem spotkać się na neutralnym gruncie z trzecią osobą i lepiej poznać. To zaprocentuje na przyszły seks, który od razu okaże się łatwiejszy i mniej przerażający. Poza tym wielu ludziom łatwiej się kochać z kimś, kogo już choć trochę znają.

Podobny obraz

Jakie pozycje?

Wielofunkcyjna – pozycja dla układu 2k+1m. Kładziesz się na plecach. Twój mężczyzna penetruje Cię w zwykłej pozycji, a ty w tym czasie robisz minetkę swojej koleżance.

69+1 – do użycia w obu układach i szczerze polecam, bo pozycja jest obłędna. Kładziecie się w taki sposób, żeby każdy z was był zaspokajany oralnie i jednocześnie lizał kogoś innego. Oczywiście potem jest zmiana.

Oddzieleni – pozycja dla 2m+1k. Niezwykle emocjonująca dla kobiety, a przy tym między mężczyznami prawie nie dochodzi do kontaktu. Wszyscy klęczycie, ale ty pomiędzy nimi. Jeden z nich kocha się z Tobą klasycznie przez cipkę, z drugi od tyłu analnie.

Na koniec warto wspomnieć o paru kwestiach

Pamiętaj, że na trójkąt musi zostać wyrażona wspólna zgoda, a także już podczas seksu trzeba skupić się na 2 osobach. Niezależnie od tego czy to Twój stały partner, czy zaproszony gość, postaraj się poświęcić obu tyle samo uwagi i oczekuj tego samego. To przede wszystkim urozmaicenie życia erotycznego, może być prezentem lub zabawą.

Podobny obraz

Author

Write A Comment