Masturbacja to zupełnie normalna czynność. Pozwala nam poznać swoje ciało, znaleźć to co sprawia nam przyjemność, a także to, czego chcemy uniknąć podczas seksu. Wbrew powszechnej opinii, mądra masturbacja pozwala polepszyć swoje życie erotyczne oraz ułatwia jego rozpoczęcie.

Masturbacja dla dziewic

W przypadku mężczyzn techniki masturbacji są proste i łatwo dostępne. Kobiety, szczególnie jeśli chcą pozostać dziewicami, muszą się bardziej wysilić, żeby znaleźć odpowiednie dla siebie metody masturbacji. Nie oznacza to jednak, że masturbacja nie jest dla nich i nie powinny się nią w ogóle zainteresować lub dopiero po pierwszym stosunku. Istnieje mnóstwo metod, które zapewnią Ci przyjemność i nie powinny naruszyć Twojej błony dziewiczej, więc o nic się nie martw i działaj!

Podobny obraz

Pamiętaj, żeby znaleźć sobie wygodne, przyjemne miejsce. Osobiście polecam własny pokój albo łazienkę. Upewnij się też, że nikt niespodziewanie nie przerwie Ci twojej zabawy.

Łechtaczka

To miejsce, od którego większość z nas zaczęła swoją przygodę z masturbacją. Najłatwiej jest stymulować ją ręką. Zwilż jeden lub dwa palce śliną i dotykaj jej wykonując ósemki lub koła, możesz też delikatnie przyciskać. Bardzo szybko zauważysz, co sprawia Ci największą przyjemność.

Znalezione obrazy dla zapytania masturbacja gif

Inną metodą jest stymulacja za pomocą prysznica. Najlepiej jest włączyć na nim funkcję masażu i nakierować strumień wody prosto na łechtaczkę. Zapewniam, że emocje będą świetne! Jeśli masz zwykły prysznic nic straconego. Możesz ustawić siłę wody na średni poziom (i zmieniać go wedle gustu) i również cieszyć się z niesamowitych doznań.

Znalezione obrazy dla zapytania masturbation shower gif

Jest jeszcze jedna, mniej znana technika stymulacji łechtaczki. Potrzebny Ci do niej będzie zwinięty w rulon koc, poduszka, pluszak, (lub cokolwiek innego, co jest miękkie) którymi możesz pocierać o swoją pochwę i łechtaczkę. Możesz to robić zarówno w ubraniach, jak i nago. To już od Ciebie zależy, co będzie bardziej przyjemne.

Łechtaczkę możesz również stymulować za pomocą masażera bądź wibratora, pamiętaj jednak, by uważać z siłą wibracji!

Pochwa

Osobiście nie polecałabym za bardzo zgłębiać się w stymulację pochwy, gdyż zdarzają się przypadki kobiet, które naruszyły w ten sposób swoją błonę dziewiczą. Błony mają różny kształt, grubość i jednej dziewczynie pęknie ona dopiero podczas pierwszego stosunku, u innej wystarczy delikatna stymulacja palcami. Niemniej, są dwie metody, które stosowane ostrożnie powinny nie naruszyć błony.

Znalezione obrazy dla zapytania masturbacja gif

Możesz spróbować zaspokoić się wibratorem. Powinnaś włożyć go bardzo płytko i nie napierać, jeśli poczujesz opór lub ból.

Najbardziej prosta jest jednak stymulacja za pomocą własnych palców. Zasada jest tak sama, jak w przypadku wibratora – delikatnie i dość płytko, warto wtedy zainteresować się bardziej wargami i łechtaczką.

W żadnym wypadku nie wkładaj do pochwy owoców lub warzyw, markerów, ostrych przedmiotów ani niczego, co może w niej pozostać lub wyrządzić Ci krzywdę. Choć z pozoru wydaje się to bezpieczne, może wywołać ból, a także doprowadzić do infekcji intymnych.

Author

Write A Comment