Zapewne na świecie istnieje mnóstwo sposobów na masturbację. Pozwolę sobie jednak przytoczyć te najbezpieczniejsze i najpopularniejsze – na pewno znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ponadto muszę dodać, że dla własnego dobra lepiej nie eksperymentować za bardzo. Nie próbuj wkładać sobie do pochwy żadnych owoców lub warzyw, przedmiotów ostrych czy innych rzeczy, które się do tego nie nadają. Nawet jeżeli wydaje się, że nic złego nie może się stać – lepiej nie narażać swojego zdrowia.

Łechtaczka

  1. Wibrator lub masażer

Tak, wibrator może służyć także do masturbacji łechtaczki. Wystarczy, że przyłożysz go do niej i będziesz masować, kontrolując szybkość oraz moc wibracji. To jedna z moich ulubionych metod.

Znalezione obrazy dla zapytania masturbation vibrator gif

  1. Paluszki

Metoda znana wielu kobietom. Sprawdza się zarówno przy masturbacji zewnętrznej, jak i wewnętrznej. W przypadku łechtaczki wystarczy, że będziesz delikatnie naciskać na nią opuszkami palców i wykonywać wokół niej ósemki i kółka. To bardzo delikatny i jednocześnie przyjemny sposób na masturbację. I do tego, zupełnie darmowy!

Znalezione obrazy dla zapytania masturbation woman gif

  1. Prysznic

Czyli metoda, która była pierwszą w życiu wielu z nas. Wystarczy skierować strumień wody prosto na naszą łechtaczkę. Warto zacząć od średniej mocy i ją powoli zwiększać. Będę szczera, emocje są nieziemskie i naprawdę warto spróbować.

Podobny obraz

  1. Pocieranie

Czy wiedziałaś, że świetną zabawkę do masturbacji może stanowić nawet ręcznik lub koc? Wystarczy, że go zrolujesz i będziesz pocierać nim o swoją łechtaczkę. Choć może się to wydawać nieprawdopodobne – zaufaj mi, działa!

Znalezione obrazy dla zapytania masturbation cushion gif

Pochwa

  1. Wibrator

To chyba najprostszy sposób na masturbację, czyż nie? Nie wymaga zbyt wiele wysiłku, a w XXI wieku na rynku jest tyle rodzajów wibratorów, że nie da się nie znaleźć, czegoś dla siebie. Osobiście bardzo polecam te ze zmiennym trybem wibracji. Potrafią zarówno rozgrzać, jak i zapewnić orgazm.

  1. Dildo/sztuczny penis

Czyli taki trochę prototyp wibratora. Często bywa różnej wielkości i z różną krzywizną. Szukanie odpowiedniego dla siebie to fajna zabawa, a i polecam masturbację dildo z jednego prostego powodu – stymulacja nim pozwoli Ci sprawdzić, gdzie najbardziej czujesz przyjemność i które sfery Twojej waginy są bardziej unerwione. Znajomość tych miejsc to duża pomoc dla Twojego partnera podczas seksu. Dildo często pozwala też na stymulację punktu G.

  1. Palce

W życiu bywa tak, że akurat masz ochotę na zabawę z samą sobą, a niestety Twoje zabawki są poza zasięgiem. Ewentualnie nie lubisz gadżetów erotycznych i pozostajesz wierna innym metodom. Jakkolwiek by nie było – palce to nasz sprzymierzeniec przy każdym rodzaju masturbacji. Polecam zacząć od stymulacji łechtaczki, zanim już znajdziemy się wewnątrz naszej pochwy. Co dalej? Cóż, szukaj swojej ulubionej metody. Niektóre lubią stymulację palcami przypominającą penisa – regularne wkładanie i wyciąganie paluszków. Inne preferują skupienie się na jednym elemencie swojej pochwy (często jest to punkt G) i jego drażnienie.

Piersi

Wiele z nas nie zwraca uwagi na nie. Większość na myśl ,,masturbacja” pierwsze, co widzi to pochwę i łechtaczkę. Błąd! Stymulacja sutków oraz delikatne drapanie i masowanie piersi może przynieść równie mocną przyjemność! Oczywiście osiągnięcie orgazmu sutkowego jest o wiele trudniejsze, ponadto nie każda kobieta po prostu lubi ten rodzaj pieszczot, ale gorąco polecam jeśli jeszcze nie próbowałaś. Sam masaż piersi jeśli nie dostarczy Ci tej samej ekstazy, co łechtaczki, to na pewno rozpali i rozluźni 😉

Podobny obraz

Author

Write A Comment